Без комиссии
1  / 20
Продаж 2 кім. квартири  вул. Січових Стрільців (Артема) 40 з ремонтом - фото 1
Продаж 2 кім. квартири  вул. Січових Стрільців (Артема) 40 з ремонтом - фото 2
Продаж 2 кім. квартири  вул. Січових Стрільців (Артема) 40 з ремонтом - фото 3
Продаж 2 кім. квартири  вул. Січових Стрільців (Артема) 40 з ремонтом - фото 4
Продаж 2 кім. квартири  вул. Січових Стрільців (Артема) 40 з ремонтом - фото 5
Продаж 2 кім. квартири  вул. Січових Стрільців (Артема) 40 з ремонтом - фото 6
Продаж 2 кім. квартири  вул. Січових Стрільців (Артема) 40 з ремонтом - фото 7
Продаж 2 кім. квартири  вул. Січових Стрільців (Артема) 40 з ремонтом - фото 8
Продаж 2 кім. квартири  вул. Січових Стрільців (Артема) 40 з ремонтом - фото 9
Продаж 2 кім. квартири  вул. Січових Стрільців (Артема) 40 з ремонтом - фото 10
Продаж 2 кім. квартири  вул. Січових Стрільців (Артема) 40 з ремонтом - фото 11
Продаж 2 кім. квартири  вул. Січових Стрільців (Артема) 40 з ремонтом - фото 12
Продаж 2 кім. квартири  вул. Січових Стрільців (Артема) 40 з ремонтом - фото 13
Продаж 2 кім. квартири  вул. Січових Стрільців (Артема) 40 з ремонтом - фото 14
Продаж 2 кім. квартири  вул. Січових Стрільців (Артема) 40 з ремонтом - фото 15
Продаж 2 кім. квартири  вул. Січових Стрільців (Артема) 40 з ремонтом - фото 16
Продаж 2 кім. квартири  вул. Січових Стрільців (Артема) 40 з ремонтом - фото 17
Продаж 2 кім. квартири  вул. Січових Стрільців (Артема) 40 з ремонтом - фото 18
Продаж 2 кім. квартири  вул. Січових Стрільців (Артема) 40 з ремонтом - фото 19
Продаж 2 кім. квартири  вул. Січових Стрільців (Артема) 40 з ремонтом - фото 20

Продаж 2 кім. квартири вул. Січових Стрільців (Артема) 40 з ремонтом

Киев, Шевченковский

Пожаловаться
160 000 $
2 581 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4899868
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 62 м2
  • Площадь кухни 9.8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Сигнализация, Охраняемая территория, Парковочное место, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод 
Описание
Січових Стрільців (Артема) 40, пропонується на продаж квартира з якісним ремонтом у царському будинку після кап. ремонту 1999р., з/б перекриття. Складається з двох кімнат, кухні, гардеробної та ванної кімнати, балкону. З вікон відкривається чудовий вид. Квартира укомплектована меблями та побутовою технікою, інвертортором, лічильником на опалення, є ліфт, укриття, 2 паркомісця. Вікна виходять у двір. Будинок в чудовому стані, вдало розташований в історичному центрі, поруч Покровський жіночий монастир та Миколаївська церква
Обратная связь
Олена
офлайн