1  / 9
Продаж 2-кім. квартири 77 м.кв., в. Лісна - фото 1
Продаж 2-кім. квартири 77 м.кв., в. Лісна - фото 2
Продаж 2-кім. квартири 77 м.кв., в. Лісна - фото 3
Продаж 2-кім. квартири 77 м.кв., в. Лісна - фото 4
Продаж 2-кім. квартири 77 м.кв., в. Лісна - фото 5
Продаж 2-кім. квартири 77 м.кв., в. Лісна - фото 6
Продаж 2-кім. квартири 77 м.кв., в. Лісна - фото 7
Продаж 2-кім. квартири 77 м.кв., в. Лісна - фото 8
Продаж 2-кім. квартири 77 м.кв., в. Лісна - фото 9

Продаж 2-кім. квартири 77 м.кв., в. Лісна

Зубра

Пожаловаться
93 000 $
1 208 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 29 марта 2026, ID: 4881795
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 77 м2
  • Площадь кухни 24.42 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Квартира в якій ви будете пити каву біля вікна і дивитись як дитина йде в школу через двір

Гарний краєвид з лоджії
Продається простора 2 кімнатна квартира в ЖК Вілла Зубра (Зубра вул. Лісна 51а) переходить в район Львова Сихів
Переуступку оплачує власник
Поверх 1 з 5 ( високий, над комерцією)
Загальна площа: 77 кв.м., житлова: 29,8 м.кв. і кухня-студія: 24,42 м.кв.
Лоджія: 4,1 м.кв.
Всі комунікації
Стіни поштукатурені і залита стяжка
Індивідуальне газове опалення
Вхідні металеві утеплені броньовані двері
Вікна енергозберігаючі з 5-камерним профілем та 2-камерний склопакетом
Будинок побудований з цегли, розташований в мальовничому місці де немає висоток. Земельна ділянка в приватній власності. В будинку є підземний паркінг та кімната – бомбосховище

Ціна 93 000 дол
Обратная связь
Андрій Сергійович
офлайн