1  / 20
Продаж 2 кім. кв 68м ЖК Нивки Парк Бердника 1 Берестейський Галагани - фото 1
Продаж 2 кім. кв 68м ЖК Нивки Парк Бердника 1 Берестейський Галагани - фото 2
Продаж 2 кім. кв 68м ЖК Нивки Парк Бердника 1 Берестейський Галагани - фото 3
Продаж 2 кім. кв 68м ЖК Нивки Парк Бердника 1 Берестейський Галагани - фото 4
Продаж 2 кім. кв 68м ЖК Нивки Парк Бердника 1 Берестейський Галагани - фото 5
Продаж 2 кім. кв 68м ЖК Нивки Парк Бердника 1 Берестейський Галагани - фото 6
Продаж 2 кім. кв 68м ЖК Нивки Парк Бердника 1 Берестейський Галагани - фото 7
Продаж 2 кім. кв 68м ЖК Нивки Парк Бердника 1 Берестейський Галагани - фото 8
Продаж 2 кім. кв 68м ЖК Нивки Парк Бердника 1 Берестейський Галагани - фото 9
Продаж 2 кім. кв 68м ЖК Нивки Парк Бердника 1 Берестейський Галагани - фото 10
Продаж 2 кім. кв 68м ЖК Нивки Парк Бердника 1 Берестейський Галагани - фото 11
Продаж 2 кім. кв 68м ЖК Нивки Парк Бердника 1 Берестейський Галагани - фото 12
Продаж 2 кім. кв 68м ЖК Нивки Парк Бердника 1 Берестейський Галагани - фото 13
Продаж 2 кім. кв 68м ЖК Нивки Парк Бердника 1 Берестейський Галагани - фото 14
Продаж 2 кім. кв 68м ЖК Нивки Парк Бердника 1 Берестейський Галагани - фото 15
Продаж 2 кім. кв 68м ЖК Нивки Парк Бердника 1 Берестейський Галагани - фото 16
Продаж 2 кім. кв 68м ЖК Нивки Парк Бердника 1 Берестейський Галагани - фото 17
Продаж 2 кім. кв 68м ЖК Нивки Парк Бердника 1 Берестейський Галагани - фото 18
Продаж 2 кім. кв 68м ЖК Нивки Парк Бердника 1 Берестейський Галагани - фото 19
Продаж 2 кім. кв 68м ЖК Нивки Парк Бердника 1 Берестейський Галагани - фото 20

Продаж 2 кім. кв 68м ЖК Нивки Парк Бердника 1 Берестейський Галагани

Киев, Шевченковский

Пожаловаться
116 000 $
1 706 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 февраля 2026, ID: 4771230
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 68 м2
  • Площадь кухни 13.4 м2
  • Этаж
  • Этажность 16 
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Подземный паркинг, Лифт 
Описание
Продаж двокімнатної квартири в сучасному ЖК Нивки Парк.

Популярний житловий комплекс розташований в тихому куточку Шевченківського району. Закрита територія, власна інфраструктура, цілодобова охорона і відеонагляд, підземний і наземний паркінги.
Квартира розташована на безпечному 3-му поверсі - вікна у тихий двір. Функціональне планування:
- простора кухня-вітальня
- дві окремі спальні кімнати
- два с/в
- гардеробна
- лоджія засклена

Поруч все необхідне:
- супермаркети Сільпо, НОВУС, КОЛО, ОК Wine
- дитячі садочки і школи, центри розвитку, спортивні майданчики
- поліклініка, стоматологія, ветеринарна клініка
- ст М Нивки 5хв пішки, 10хв до центру на авто

Чудовий варіант для комфортного проживання
Обратная связь
Лілія
офлайн