Без комиссии
1  / 18
Продаж 2 кім. 77 м2 м.Житомирська 5 хв.! ЖК EcoDream. Без комісії. - фото 1
Продаж 2 кім. 77 м2 м.Житомирська 5 хв.! ЖК EcoDream. Без комісії. - фото 2
Продаж 2 кім. 77 м2 м.Житомирська 5 хв.! ЖК EcoDream. Без комісії. - фото 3
Продаж 2 кім. 77 м2 м.Житомирська 5 хв.! ЖК EcoDream. Без комісії. - фото 4
Продаж 2 кім. 77 м2 м.Житомирська 5 хв.! ЖК EcoDream. Без комісії. - фото 5
Продаж 2 кім. 77 м2 м.Житомирська 5 хв.! ЖК EcoDream. Без комісії. - фото 6
Продаж 2 кім. 77 м2 м.Житомирська 5 хв.! ЖК EcoDream. Без комісії. - фото 7
Продаж 2 кім. 77 м2 м.Житомирська 5 хв.! ЖК EcoDream. Без комісії. - фото 8
Продаж 2 кім. 77 м2 м.Житомирська 5 хв.! ЖК EcoDream. Без комісії. - фото 9
Продаж 2 кім. 77 м2 м.Житомирська 5 хв.! ЖК EcoDream. Без комісії. - фото 10
Продаж 2 кім. 77 м2 м.Житомирська 5 хв.! ЖК EcoDream. Без комісії. - фото 11
Продаж 2 кім. 77 м2 м.Житомирська 5 хв.! ЖК EcoDream. Без комісії. - фото 12
Продаж 2 кім. 77 м2 м.Житомирська 5 хв.! ЖК EcoDream. Без комісії. - фото 13
Продаж 2 кім. 77 м2 м.Житомирська 5 хв.! ЖК EcoDream. Без комісії. - фото 14
Продаж 2 кім. 77 м2 м.Житомирська 5 хв.! ЖК EcoDream. Без комісії. - фото 15
Продаж 2 кім. 77 м2 м.Житомирська 5 хв.! ЖК EcoDream. Без комісії. - фото 16
Продаж 2 кім. 77 м2 м.Житомирська 5 хв.! ЖК EcoDream. Без комісії. - фото 17
Продаж 2 кім. 77 м2 м.Житомирська 5 хв.! ЖК EcoDream. Без комісії. - фото 18

Продаж 2 кім. 77 м2 м.Житомирська 5 хв.! ЖК EcoDream. Без комісії.

Киев, Святошинский

Пожаловаться
105 000 $
1 364 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 17 декабря 2025, ID: 4597230
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 77 м2
  • Площадь кухни 13 м2
  • Этаж 15 
  • Этажность 16 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонується до продажу двокімнатна квартира з видом на ліс та озеро, в Святошинському районі, вулиця Жвописна, 3.
Квартира без ремонту, 15 поверх, дві окремі кімнати+ простора кухня с балконом.
-вантажні та пасажирські ліфти
-підземний паркінг із зарядними пристроями для електромобілів
- індивідуальне опалення квартир з сучасними одноконтурними
енергоефективними електрокотлами
Поруч затишний парк, полікліника, зупинка громадського транспорту.
Перегляд в зручний для вас час.
Обратная связь
Роман
офлайн