1  / 20
‼️Продаж 2-х квартири ЖК Creator City дві спальні Шевченківський р-н‼️ З РЕМОНТОМ поряд Crystal Park - фото 1
‼️Продаж 2-х квартири ЖК Creator City дві спальні Шевченківський р-н‼️ З РЕМОНТОМ поряд Crystal Park - фото 2
‼️Продаж 2-х квартири ЖК Creator City дві спальні Шевченківський р-н‼️ З РЕМОНТОМ поряд Crystal Park - фото 3
‼️Продаж 2-х квартири ЖК Creator City дві спальні Шевченківський р-н‼️ З РЕМОНТОМ поряд Crystal Park - фото 4
‼️Продаж 2-х квартири ЖК Creator City дві спальні Шевченківський р-н‼️ З РЕМОНТОМ поряд Crystal Park - фото 5
‼️Продаж 2-х квартири ЖК Creator City дві спальні Шевченківський р-н‼️ З РЕМОНТОМ поряд Crystal Park - фото 6
‼️Продаж 2-х квартири ЖК Creator City дві спальні Шевченківський р-н‼️ З РЕМОНТОМ поряд Crystal Park - фото 7
‼️Продаж 2-х квартири ЖК Creator City дві спальні Шевченківський р-н‼️ З РЕМОНТОМ поряд Crystal Park - фото 8
‼️Продаж 2-х квартири ЖК Creator City дві спальні Шевченківський р-н‼️ З РЕМОНТОМ поряд Crystal Park - фото 9
‼️Продаж 2-х квартири ЖК Creator City дві спальні Шевченківський р-н‼️ З РЕМОНТОМ поряд Crystal Park - фото 10
‼️Продаж 2-х квартири ЖК Creator City дві спальні Шевченківський р-н‼️ З РЕМОНТОМ поряд Crystal Park - фото 11
‼️Продаж 2-х квартири ЖК Creator City дві спальні Шевченківський р-н‼️ З РЕМОНТОМ поряд Crystal Park - фото 12
‼️Продаж 2-х квартири ЖК Creator City дві спальні Шевченківський р-н‼️ З РЕМОНТОМ поряд Crystal Park - фото 13
‼️Продаж 2-х квартири ЖК Creator City дві спальні Шевченківський р-н‼️ З РЕМОНТОМ поряд Crystal Park - фото 14
‼️Продаж 2-х квартири ЖК Creator City дві спальні Шевченківський р-н‼️ З РЕМОНТОМ поряд Crystal Park - фото 15
‼️Продаж 2-х квартири ЖК Creator City дві спальні Шевченківський р-н‼️ З РЕМОНТОМ поряд Crystal Park - фото 16
‼️Продаж 2-х квартири ЖК Creator City дві спальні Шевченківський р-н‼️ З РЕМОНТОМ поряд Crystal Park - фото 17
‼️Продаж 2-х квартири ЖК Creator City дві спальні Шевченківський р-н‼️ З РЕМОНТОМ поряд Crystal Park - фото 18
‼️Продаж 2-х квартири ЖК Creator City дві спальні Шевченківський р-н‼️ З РЕМОНТОМ поряд Crystal Park - фото 19
‼️Продаж 2-х квартири ЖК Creator City дві спальні Шевченківський р-н‼️ З РЕМОНТОМ поряд Crystal Park - фото 20

‼️Продаж 2-х квартири ЖК Creator City дві спальні Шевченківський р-н‼️ З РЕМОНТОМ поряд Crystal Park

Киев, Шевченковский

Пожаловаться
289 000 $
3 992 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5010642
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 72.4 м2
  • Площадь кухни 22.9 м2
  • Этаж 15 
  • Этажность 24 
  • Планировка Свободная планировка 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Видеонаблюдение 
  • Коммуникации Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонується до продажу вишукана дизайнерська квартира площею 72,4 м² у сучасному житловому комплексі бізнес-класу Creator City, у престижному Шевченківському районі Києва.

Квартира розташована на 15-му поверсі та має ідеально збалансоване планування: дві окремі спальні та простора кухня-вітальня, що формує відкритий, наповнений світлом простір для життя та відпочинку.Житловий комплекс повністю автономний та має власну котельню.

Інтер’єр виконаний у світлій, благородній палітрі з використанням високоякісних матеріалів. Дизайн — сучасна європейська естетика з акцентом на мінімалізм, функціональність та відчуття простору. Кожен елемент продуманий до деталей і створює атмосферу стриманої розкоші.

Квартира повністю укомплектована технікою та інженерією преміального рівня: сантехніка Villeroy Boch, Hansgrohe, Geberit; повний комплект вбудованої техніки Bosch, холодильник Whirlpool, кліматична техніка LG, OLED телевізор, електрокамін Aflamo. Встановлені системи безпеки Ajax та контролю протікання води.

Оздоблення виконане з матеріалів провідних європейських виробників: іспанська плитка Alaplana, кварц-вініл преміум-класу під білий дуб, фарба Flugger, дизайнерська електрофурнітура Berker. Міжкімнатні двері прихованого монтажу підкреслюють чистоту ліній інтер’єру.