1  / 8
Продаж 2-х кімнатної квартири ЖК "Теремки", вулиця АкадемікаЗаболотного,15-Б, Голосіївський район - фото 1
Продаж 2-х кімнатної квартири ЖК "Теремки", вулиця АкадемікаЗаболотного,15-Б, Голосіївський район - фото 2
Продаж 2-х кімнатної квартири ЖК "Теремки", вулиця АкадемікаЗаболотного,15-Б, Голосіївський район - фото 3
Продаж 2-х кімнатної квартири ЖК "Теремки", вулиця АкадемікаЗаболотного,15-Б, Голосіївський район - фото 4
Продаж 2-х кімнатної квартири ЖК "Теремки", вулиця АкадемікаЗаболотного,15-Б, Голосіївський район - фото 5
Продаж 2-х кімнатної квартири ЖК "Теремки", вулиця АкадемікаЗаболотного,15-Б, Голосіївський район - фото 6
Продаж 2-х кімнатної квартири ЖК "Теремки", вулиця АкадемікаЗаболотного,15-Б, Голосіївський район - фото 7
Продаж 2-х кімнатної квартири ЖК "Теремки", вулиця АкадемікаЗаболотного,15-Б, Голосіївський район - фото 8

Продаж 2-х кімнатної квартири ЖК "Теремки", вулиця АкадемікаЗаболотного,15-Б, Голосіївський район

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
120 000 $
1 935 $ за м²
6 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 5 февраля 2026, ID: 4732915
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 62 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж 13 
  • Этажность 25 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Тип стен Монолитный 
Описание
Продаж 2-х кімнатної квартири біля Голосіївського лісу ЖК «Теремки», вулиця Академіка Заболотного, 15-Б.
Простора квартира з окремими кімнатами та великою кухнею. Площа: 62/28/12 м.кв. Поверх: 13 /25 . Розглядається продаж по програмі «єОселя»
Квартира з якісним та сучасним ремонтом, частково мебльована, оснащена побутовою технікою (лишається за домовленістю). В квартирі професійна утеплені вікна, є фільтри для води на вході в квартиру. В будинку є генератор який підтримує роботу опалення, ліфтів та водяних насосів за час відсутності електроенергії
Додатково є можливість придбати комору 4,5 м.кв. в підвальному приміщенні будинку.
Документам більше 3-х років.
Будинок розташований в житловому комплексі закритого типу з охороною . На території комплексу є : дитячи майданчики, супермаркет, кав’ярні, піцерія, салони краси, підземний паркінг.
Зручне транспортне розташування: поруч з будинком зупинки громадського транспорту, метро Теремки – в пішій доступності .
Ідеальний варіант для комфортного проживання або інвестиції.
Ціна 120000 у.о.(067)130-68-88 Олена
Обратная связь
Олена Миколаївна
офлайн
Похожие объявления
Продам 2хком Альтаир Одесса 5
  • Двухкомнатная
  • 68 м2
  • 16 / 24 эт.
90 000 $
Продаётся 2-комнатная квартира в ЖК «Альтаир 1» Цена 90000уе тел 0933464401 - Площадь 63,2 м - Кухня 14 м - Две отдельные комнаты правильной формы - 16 этаж из 25 Красивая квартира,ремонт,мебель и техника. Хороший комплекс. Звоните
Одесса, Киевский
Продам 4хком Левитана Одесса 11
  • Четырехкомнатная
  • 85 м2
  • 4 / 9 эт.
60 000 $
Продам 4-кімнатну квартиру 60 000 $ | 4/9 пов. | 85 м² тел 0933464401 Київський район, Таїрова, Левітана вул., 77, дом с газом! -Кирпичный дом +-средний этаж -Правильная планировка -Раздельные комнаты -Лоджия + балкон (уже застеклены) -квартира под ремонт.
Одесса, Киевский
Продам 2хком Одесса 8
  • Двухкомнатная
  • 70 м2
  • 11 / 20 эт.
122 000 $
Продам 2 комнатную квартиру ЖК 2 Жемчужина (Аркадия) 122 000 $ тел 0933464401 - 11/20 этаж - площадь 70 м2 - спальня - кухня-гостиная - 35 м2 - смежный санузел - отдельная гардеробная комната - терраса - выполнен качественный ремонт с использованием дорогих материалов - оборудована дорогой мебелью и техникой - на лестничной площадке две оборудованные кладовые с морозильной камерой - закрытая территория под видео наблюдением - море 5 мин пешком
Одесса, Приморский
офлайн
Олена Миколаївна
На сайте с 28 мая 2025
Проверенный партнер
VALION
Довіряйте професіоналам!
VALION — лідер на ринку нерухомості, що працює з 2007 року. За час своєї роботи ми досягли не тільки визнання як професіоналів своєї справи та безліч задоволених клієнтів, але й отримали визнання на міжнародних конференціях — як компанія року. Мета нашої компанії — це не тільки підбір нерухомості клієнту, а й допомога в оформленні угоди від «А» до «Я».