Без комиссии
1  / 20
Продаж 2-х кімнатної Квартири вул. Голосіївска 13Б ЖК Голосіївський - фото 1
Продаж 2-х кімнатної Квартири вул. Голосіївска 13Б ЖК Голосіївський - фото 2
Продаж 2-х кімнатної Квартири вул. Голосіївска 13Б ЖК Голосіївський - фото 3
Продаж 2-х кімнатної Квартири вул. Голосіївска 13Б ЖК Голосіївський - фото 4
Продаж 2-х кімнатної Квартири вул. Голосіївска 13Б ЖК Голосіївський - фото 5
Продаж 2-х кімнатної Квартири вул. Голосіївска 13Б ЖК Голосіївський - фото 6
Продаж 2-х кімнатної Квартири вул. Голосіївска 13Б ЖК Голосіївський - фото 7
Продаж 2-х кімнатної Квартири вул. Голосіївска 13Б ЖК Голосіївський - фото 8
Продаж 2-х кімнатної Квартири вул. Голосіївска 13Б ЖК Голосіївський - фото 9
Продаж 2-х кімнатної Квартири вул. Голосіївска 13Б ЖК Голосіївський - фото 10
Продаж 2-х кімнатної Квартири вул. Голосіївска 13Б ЖК Голосіївський - фото 11
Продаж 2-х кімнатної Квартири вул. Голосіївска 13Б ЖК Голосіївський - фото 12
Продаж 2-х кімнатної Квартири вул. Голосіївска 13Б ЖК Голосіївський - фото 13
Продаж 2-х кімнатної Квартири вул. Голосіївска 13Б ЖК Голосіївський - фото 14
Продаж 2-х кімнатної Квартири вул. Голосіївска 13Б ЖК Голосіївський - фото 15
Продаж 2-х кімнатної Квартири вул. Голосіївска 13Б ЖК Голосіївський - фото 16
Продаж 2-х кімнатної Квартири вул. Голосіївска 13Б ЖК Голосіївський - фото 17
Продаж 2-х кімнатної Квартири вул. Голосіївска 13Б ЖК Голосіївський - фото 18
Продаж 2-х кімнатної Квартири вул. Голосіївска 13Б ЖК Голосіївський - фото 19
Продаж 2-х кімнатної Квартири вул. Голосіївска 13Б ЖК Голосіївський - фото 20

Продаж 2-х кімнатної Квартири вул. Голосіївска 13Б ЖК Голосіївський

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
215 000 $
2 337 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5007940
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 92 м2
  • Площадь кухни 19 м2
  • Этаж 19 
  • Этажность 25 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Мебель на кухне, Сигнализация, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт, Автономный электрогенератор 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонується до продажу стильна видова двокімнатна квартира, площею 92 кв.м., в елітному ЖК "Голосієво", вул. Голосіївська, 13Б.
Цегляний будинок 2012 року будівництва. Поверх 19/25.
Квартира має гарний технічний стан, оскільки в квартирі майже не проживали.
Квартира складається з однієї спальні, просторої кухні та вітальні, яка має широкі розсувні двері та можна транспортувати в 2гу спальню кімнату. Квартира має також два санвузли: гостьовий санвузол та хазяйський санвузол з душовою, зручний передпокій з вбудованою шафою на весь простір стіни. В спальній кімнаті також велика вмістка шафа для речей.
Якісний дорогий ремонт зі стильним дизайном, повна комплектація всіма необхідними меблями, побутовою технікою та елементами інтерєру.
З квартири відкривається неймовірна панорама міста зі всіх вікон на приватного сектора та лісопаркову частину міста.

Обємний простір кухні-їдальні і вітальні має стати бажаним місцем проведення часу для всієї сімї, друзів і членів родини.
Вбудована кухня укомплектована холодильником Liebherr, варильною поверхнею, духовою шафою та мікрохвильовкою Electrolux, посудомийною машиною Bosh, кухонні поверхні та обідня стійка із натурального каменю. Дорога сантехніка HANSGROHE, кондиціонери LG в кожній кімнаті, скляні поверхні на меблях, встановлено дорогу акустичну систему, з розведенням динаміків по квартирі, підлога - паркетна дошка, підігрів підлоги у всіх зонах плитки, встановлена пожежна та охоронна сигналізація. Оздоблення - декоративна штукатурка.