1  / 14
Продаж 2-х кімнатної квартири (формату євротрійка)  ЖК «Британський Квартал». Ліко Град Венеція Парк - фото 1
Продаж 2-х кімнатної квартири (формату євротрійка)  ЖК «Британський Квартал». Ліко Град Венеція Парк - фото 2
Продаж 2-х кімнатної квартири (формату євротрійка)  ЖК «Британський Квартал». Ліко Град Венеція Парк - фото 3
Продаж 2-х кімнатної квартири (формату євротрійка)  ЖК «Британський Квартал». Ліко Град Венеція Парк - фото 4
Продаж 2-х кімнатної квартири (формату євротрійка)  ЖК «Британський Квартал». Ліко Град Венеція Парк - фото 5
Продаж 2-х кімнатної квартири (формату євротрійка)  ЖК «Британський Квартал». Ліко Град Венеція Парк - фото 6
Продаж 2-х кімнатної квартири (формату євротрійка)  ЖК «Британський Квартал». Ліко Град Венеція Парк - фото 7
Продаж 2-х кімнатної квартири (формату євротрійка)  ЖК «Британський Квартал». Ліко Град Венеція Парк - фото 8
Продаж 2-х кімнатної квартири (формату євротрійка)  ЖК «Британський Квартал». Ліко Град Венеція Парк - фото 9
Продаж 2-х кімнатної квартири (формату євротрійка)  ЖК «Британський Квартал». Ліко Град Венеція Парк - фото 10
Продаж 2-х кімнатної квартири (формату євротрійка)  ЖК «Британський Квартал». Ліко Град Венеція Парк - фото 11
Продаж 2-х кімнатної квартири (формату євротрійка)  ЖК «Британський Квартал». Ліко Град Венеція Парк - фото 12
Продаж 2-х кімнатної квартири (формату євротрійка)  ЖК «Британський Квартал». Ліко Град Венеція Парк - фото 13
Продаж 2-х кімнатної квартири (формату євротрійка)  ЖК «Британський Квартал». Ліко Град Венеція Парк - фото 14

Продаж 2-х кімнатної квартири (формату євротрійка) ЖК «Британський Квартал». Ліко Град Венеція Парк

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
133 000 $
2 111 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5007978
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 63 м2
  • Площадь кухни 9.3 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Сигнализация, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ 
Описание
Продаж двокімнатної квартири (формату євротрійка) ЖК «Британський Квартал».
Квартира з новим ремонтом, повністю укомплектована меблями та технікою, тому ви можете заїжджати й жити одразу після покупки — жодних додаткових вкладень не потрібно.

Головна перевага цієї оселі — повна автономність. У вас буде власне газове опалення, що дозволяє вмикати тепло, коли забажаєте, і суттєво економити. Будинок підготовлений до вимкнень світла: встановлено потужний генератор, який забезпечує роботу ліфтів та подачу води. Також проведено оптоволоконний інтернет, який працює навіть без електрики. Планування площею 63 м² дуже зручне: дві окремі спальні, велика вітальня, де можна збиратися всією родиною, та затишна кухня.

Сам комплекс нагадує маленьке європейське містечко. Територія закрита, охороняється 24/7, усюди стоять камери відеоспостереження, тож за безпеку можна не хвилюватися. Прямо у дворі є все для зручного життя: супермаркети, затишні кав'ярні, салони краси, аптеки та Нова пошта. З паркуванням теж проблем немає — є і безкоштовні місця, і платні стоянки.

Розташування комплексу ідеальне для активних людей. Усього за 10-15 хвилин можна пішки дійти до ТРЦ «Республіка Парк», Епіцентру чи Столичного ринку. Якщо любите природу — поруч гарний парк із озерами. До метро «Іподром» можна прогулятися пішки за 20 хвилин, а до «ВДНГ» чи «Васильківської» — за лічені хвилини доїхати транспортом.