1  / 13
Продаж 2-х кімнатної квартири біля М Позняки, Мишугі 3 - фото 1
Продаж 2-х кімнатної квартири біля М Позняки, Мишугі 3 - фото 2
Продаж 2-х кімнатної квартири біля М Позняки, Мишугі 3 - фото 3
Продаж 2-х кімнатної квартири біля М Позняки, Мишугі 3 - фото 4
Продаж 2-х кімнатної квартири біля М Позняки, Мишугі 3 - фото 5
Продаж 2-х кімнатної квартири біля М Позняки, Мишугі 3 - фото 6
Продаж 2-х кімнатної квартири біля М Позняки, Мишугі 3 - фото 7
Продаж 2-х кімнатної квартири біля М Позняки, Мишугі 3 - фото 8
Продаж 2-х кімнатної квартири біля М Позняки, Мишугі 3 - фото 9
Продаж 2-х кімнатної квартири біля М Позняки, Мишугі 3 - фото 10
Продаж 2-х кімнатної квартири біля М Позняки, Мишугі 3 - фото 11
Продаж 2-х кімнатної квартири біля М Позняки, Мишугі 3 - фото 12
Продаж 2-х кімнатної квартири біля М Позняки, Мишугі 3 - фото 13

Продаж 2-х кімнатної квартири біля М Позняки, Мишугі 3

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
85 000 $
1 410 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5008578
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 60.3 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж 11 
  • Этажность 16 
  • Тип дома Жилой фонд 91-2000-е 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Парковочное место, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов 
Описание
Серія КТ; Продається 2ох кімнатна квартира, у зручному районі біля м Позняки( 3 хв до метро) , що забезпечує чудовий вид ( немає вікна в вікна)Дві окремі кімнати, санвузол також окремо, функціональна кухня. Стан квартири житловий; Тільки готівка, держпрограмми не розглядаемо
відьмінна інфраструктура: поруч ТЦ "Піраміда", "Аладдін", гіпермаркет будівекльних матеріалів "Епіцентр", супермаркет "Метро", "Сільпо", "Велика Кишеня", торгівельно - розважальний центр "Піраміда", Гімназія Міжнародних відносин, Школа-детсад з Яслями "Зодиак", Фiтнес клуб "Колiзей", кофейня - кондитерская "Pallet", "Райффайзен Банк Аваль"
Обратная связь
Дільбар
офлайн