1  / 18
Продаж 2-к. квартири, ЖК "Казка", Академіка Лебедєва, 1 корпус 7, Голосіївський р. - фото 1
Продаж 2-к. квартири, ЖК "Казка", Академіка Лебедєва, 1 корпус 7, Голосіївський р. - фото 2
Продаж 2-к. квартири, ЖК "Казка", Академіка Лебедєва, 1 корпус 7, Голосіївський р. - фото 3
Продаж 2-к. квартири, ЖК "Казка", Академіка Лебедєва, 1 корпус 7, Голосіївський р. - фото 4
Продаж 2-к. квартири, ЖК "Казка", Академіка Лебедєва, 1 корпус 7, Голосіївський р. - фото 5
Продаж 2-к. квартири, ЖК "Казка", Академіка Лебедєва, 1 корпус 7, Голосіївський р. - фото 6
Продаж 2-к. квартири, ЖК "Казка", Академіка Лебедєва, 1 корпус 7, Голосіївський р. - фото 7
Продаж 2-к. квартири, ЖК "Казка", Академіка Лебедєва, 1 корпус 7, Голосіївський р. - фото 8
Продаж 2-к. квартири, ЖК "Казка", Академіка Лебедєва, 1 корпус 7, Голосіївський р. - фото 9
Продаж 2-к. квартири, ЖК "Казка", Академіка Лебедєва, 1 корпус 7, Голосіївський р. - фото 10
Продаж 2-к. квартири, ЖК "Казка", Академіка Лебедєва, 1 корпус 7, Голосіївський р. - фото 11
Продаж 2-к. квартири, ЖК "Казка", Академіка Лебедєва, 1 корпус 7, Голосіївський р. - фото 12
Продаж 2-к. квартири, ЖК "Казка", Академіка Лебедєва, 1 корпус 7, Голосіївський р. - фото 13
Продаж 2-к. квартири, ЖК "Казка", Академіка Лебедєва, 1 корпус 7, Голосіївський р. - фото 14
Продаж 2-к. квартири, ЖК "Казка", Академіка Лебедєва, 1 корпус 7, Голосіївський р. - фото 15
Продаж 2-к. квартири, ЖК "Казка", Академіка Лебедєва, 1 корпус 7, Голосіївський р. - фото 16
Продаж 2-к. квартири, ЖК "Казка", Академіка Лебедєва, 1 корпус 7, Голосіївський р. - фото 17
Продаж 2-к. квартири, ЖК "Казка", Академіка Лебедєва, 1 корпус 7, Голосіївський р. - фото 18

Продаж 2-к. квартири, ЖК "Казка", Академіка Лебедєва, 1 корпус 7, Голосіївський р.

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
160 000 $
1 882 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 16 мая 2026, ID: 5012410
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 85 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Индивидуально газовое 
Описание
Пропонуємо до продажу простору двокімнатну квартиру площею 85,1 м² у сучасному житловому комплексі “Казка”, вул. Академіка Лебедєва, 1, корп. 7.

Квартира з продуманим плануванням: простора кухня-вітальня, дві окремі спальні, роздільні санвузли та зручна комора (або гардеробна). Виконано якісний ремонт, квартира повністю укомплектоване меблями та побутовою технікою — можна заїжджати одразу без додаткових витрат.

Для комфорту встановлено індивідуальний газовий котел (опалення та гаряча вода), газову плиту, систему підігріву підлоги. Є оптоволоконний інтернет та сигналізація.

Житловий комплекс “Казка” — це закрита територія з цілодобовою охороною, доглянутими двориками та спокійною атмосферою. На території є укриття та парковка для мешканців.

Локація дуже зручна: поруч зелена зона та парк Феофанія — ідеальне місце для прогулянок, спорту та відпочинку. Район тихий, зелений і водночас має зручний виїзд до центру Києва. Поруч магазини, кав'ярні, зупинки транспорту та все необхідне для комфортного життя.
Ідеальний варіант для тих, хто шукає комфорт, безпеку та простір у зеленій частині міста.
Телефонуйте — організую перегляд та знайду для вас найкращий варіант для купівлі житла!
Ціна: 160000 у.о.
Любовь 0965090405

Обратная связь
Любов Олегівна
офлайн