1  / 14
Продаж 2-к квартири ЖК Грюнвільд ЄОселя. ЄВідновлення - фото 1
Продаж 2-к квартири ЖК Грюнвільд ЄОселя. ЄВідновлення - фото 2
Продаж 2-к квартири ЖК Грюнвільд ЄОселя. ЄВідновлення - фото 3
Продаж 2-к квартири ЖК Грюнвільд ЄОселя. ЄВідновлення - фото 4
Продаж 2-к квартири ЖК Грюнвільд ЄОселя. ЄВідновлення - фото 5
Продаж 2-к квартири ЖК Грюнвільд ЄОселя. ЄВідновлення - фото 6
Продаж 2-к квартири ЖК Грюнвільд ЄОселя. ЄВідновлення - фото 7
Продаж 2-к квартири ЖК Грюнвільд ЄОселя. ЄВідновлення - фото 8
Продаж 2-к квартири ЖК Грюнвільд ЄОселя. ЄВідновлення - фото 9
Продаж 2-к квартири ЖК Грюнвільд ЄОселя. ЄВідновлення - фото 10
Продаж 2-к квартири ЖК Грюнвільд ЄОселя. ЄВідновлення - фото 11
Продаж 2-к квартири ЖК Грюнвільд ЄОселя. ЄВідновлення - фото 12
Продаж 2-к квартири ЖК Грюнвільд ЄОселя. ЄВідновлення - фото 13
Продаж 2-к квартири ЖК Грюнвільд ЄОселя. ЄВідновлення - фото 14

Продаж 2-к квартири ЖК Грюнвільд ЄОселя. ЄВідновлення

Киев, Святошинский

Пожаловаться
85 000 $
1 604 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4898702
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 53 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность 18 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Лифт, Автономный электрогенератор 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж затишної 2-кімнатної квартири в ЖК «Грюнвальд» — заїжджай і живи!

Пропонується світла та тепла квартира після косметичного ремонту у сучасному будинку 2011–2020 років. Продумане роздільне планування забезпечує комфорт для сім’ї: простора кухня, об’єднана з вітальнею, окрема дитяча кімната, а також роздільний санвузол.

Квартира повністю укомплектована меблями та якісною технікою, тому не потребує додаткових вкладень — можна одразу заселятися.

Переваги квартири

2 поверх — зручно навіть під час відключень електроенергії

квартира не кутова, дуже тепла взимку

засклений та утеплений балкон

встановлені індивідуальні лічильники на опалення та регулятори на радіаторах

централізоване опалення

бойлер для гарячої води

в будинку встановлені інвертори, що забезпечують роботу ліфта та насосів під час відключень

завдяки другому поверху вода залишається ще кілька годин навіть без світла

приємний вид на дитячий майданчик

Техніка, що залишається

бойлер

пральна машина

2 кондиціонери

холодильник

електроплита та духовка