1  / 18
Продаж 2 к квартири, вул. Андрія Верхогляда, 2, Печерськ - фото 1
Продаж 2 к квартири, вул. Андрія Верхогляда, 2, Печерськ - фото 2
Продаж 2 к квартири, вул. Андрія Верхогляда, 2, Печерськ - фото 3
Продаж 2 к квартири, вул. Андрія Верхогляда, 2, Печерськ - фото 4
Продаж 2 к квартири, вул. Андрія Верхогляда, 2, Печерськ - фото 5
Продаж 2 к квартири, вул. Андрія Верхогляда, 2, Печерськ - фото 6
Продаж 2 к квартири, вул. Андрія Верхогляда, 2, Печерськ - фото 7
Продаж 2 к квартири, вул. Андрія Верхогляда, 2, Печерськ - фото 8
Продаж 2 к квартири, вул. Андрія Верхогляда, 2, Печерськ - фото 9
Продаж 2 к квартири, вул. Андрія Верхогляда, 2, Печерськ - фото 10
Продаж 2 к квартири, вул. Андрія Верхогляда, 2, Печерськ - фото 11
Продаж 2 к квартири, вул. Андрія Верхогляда, 2, Печерськ - фото 12
Продаж 2 к квартири, вул. Андрія Верхогляда, 2, Печерськ - фото 13
Продаж 2 к квартири, вул. Андрія Верхогляда, 2, Печерськ - фото 14
Продаж 2 к квартири, вул. Андрія Верхогляда, 2, Печерськ - фото 15
Продаж 2 к квартири, вул. Андрія Верхогляда, 2, Печерськ - фото 16
Продаж 2 к квартири, вул. Андрія Верхогляда, 2, Печерськ - фото 17
Продаж 2 к квартири, вул. Андрія Верхогляда, 2, Печерськ - фото 18

Продаж 2 к квартири, вул. Андрія Верхогляда, 2, Печерськ

Киев, Печерский

Пожаловаться
151 000 $
2 291 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 7 января 2026, ID: 4643259
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 65.9 м2
  • Площадь кухни 10.3 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 16 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Консъерж, Парковочное место, Лифт 
Описание
Тиха та затишна 2-кімнатна квартира в центрі Києва
вул. Андрія Верхогляда, 2 (Драгомирова), м. Звіриницька / Дружби народів

Особливості квартири:
- Новий якісний ремонт
- Повністю мебльована та укомплектована побутовою технікою

Інфраструктура:
5–10 хв пішки: метро Звіриницька, зручний транспорт (маршрутки, автобуси, тролейбуси)
Поруч: супермаркет NOVUS, British School, поліклініка, аптеки, ботанічний сад, басейн «Юність»
Деталі
Обратная связь
Амаля
офлайн