1  / 7
Продаж 2-к квартири в ЖК Кришталеві Джерела - фото 1
Продаж 2-к квартири в ЖК Кришталеві Джерела - фото 2
Продаж 2-к квартири в ЖК Кришталеві Джерела - фото 3
Продаж 2-к квартири в ЖК Кришталеві Джерела - фото 4
Продаж 2-к квартири в ЖК Кришталеві Джерела - фото 5
Продаж 2-к квартири в ЖК Кришталеві Джерела - фото 6
Продаж 2-к квартири в ЖК Кришталеві Джерела - фото 7

Продаж 2-к квартири в ЖК Кришталеві Джерела

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
79 999 $
1 311 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 февраля 2026, ID: 4770604
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 61 м2
  • Площадь кухни 15.3 м2
  • Этаж
  • Этажность 16 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Газоблок 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Код об’єкту: #11400

Продаж 2-к квартири в ЖК «Кришталеві Джерела» Голосіївський район, Феофанія

Характеристики квартири:
Загальна площа: 61м2
Поверх: 3/16
Вікна: У двір
Адреса: Вул. Академіка Заболтного 148-В

Квартира не кутова, з гарною тепло- та шумоізоляцією, є індивідуальні
лічильники на воду, електроенергію та тепло.
Стіни: газоблок + цегла,утеплення - мінеральна вата. Висота стелі - 2,75 м

ЖК «Кришталеві Джерела» - закрита територія, цілодобова охорона та відеоспостереження, внутрішній двір без сторонніх

ЖК «Кришталеві Джерела» розташований у зеленій та екологічно чистій частині Голосіївського району, поєднуючи тишу природи з розвиненою міською інфраструктурою. Поруч — парк Феофанія з озерами, прогулянковими алеями та зонами відпочинку, а також Голосіївський ліс і Пирогів, що створює ідеальні умови для активного та комфортного життя.

Інфрастуктура: супермаркети Novus, кав’ярні, аптеки, магазини, дитячі садочки, школи, спортзали, приватні клініки та медичні центри, зупинка транспорту. Для шопінгу й дозвілля — ТРЦ «Магелан» і Respublika Park.