1  / 6
Продаж 2-к квартири, Харківське шосе 148 Дарницький район - фото 1
Продаж 2-к квартири, Харківське шосе 148 Дарницький район - фото 2
Продаж 2-к квартири, Харківське шосе 148 Дарницький район - фото 3
Продаж 2-к квартири, Харківське шосе 148 Дарницький район - фото 4
Продаж 2-к квартири, Харківське шосе 148 Дарницький район - фото 5
Продаж 2-к квартири, Харківське шосе 148 Дарницький район - фото 6

Продаж 2-к квартири, Харківське шосе 148 Дарницький район

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
70 000 $
1 243 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4899691
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 56.3 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность 16 
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Лифт 
  • Коммуникации Газ 
Описание
Продаж 2-х кімнатної квартири, Харківське шосе 148
Загальна площа 56.3 м2.
Квартира знаходиться на 8 поверсі 16-поверхового будинку. Зручне планування. 2 окремі кімнати, санвузол роздільний, 2 балкони.
В квартирі є 2 кондиціонери, холодильник, пральна машина, телевізор, бойлер.
Всі мебелі та техніка залишаються.
Гарна інфаструктура, поряд аптеки, магазини, біля будинку парковка. Також дитячі садочки та школи, дитячі майданчики. Біля будинку тихо і затишно.
Поряд Парк Партизанської Слави де є погуляти і відпочити дітям і дорослим.
До метро Харківська 15 хвилин пішки, машиною 5 хвилин.
Запрошуємо на перегляд, дзвоніть або пишить вайбер , телеграм
Світлана
Обратная связь
Світлана
офлайн