1  / 20
Продаж 2-к квартири Анатолія Петрицького 17 / Анатолия Петрицкого 17 - фото 1
Продаж 2-к квартири Анатолія Петрицького 17 / Анатолия Петрицкого 17 - фото 2
Продаж 2-к квартири Анатолія Петрицького 17 / Анатолия Петрицкого 17 - фото 3
Продаж 2-к квартири Анатолія Петрицького 17 / Анатолия Петрицкого 17 - фото 4
Продаж 2-к квартири Анатолія Петрицького 17 / Анатолия Петрицкого 17 - фото 5
Продаж 2-к квартири Анатолія Петрицького 17 / Анатолия Петрицкого 17 - фото 6
Продаж 2-к квартири Анатолія Петрицького 17 / Анатолия Петрицкого 17 - фото 7
Продаж 2-к квартири Анатолія Петрицького 17 / Анатолия Петрицкого 17 - фото 8
Продаж 2-к квартири Анатолія Петрицького 17 / Анатолия Петрицкого 17 - фото 9
Продаж 2-к квартири Анатолія Петрицького 17 / Анатолия Петрицкого 17 - фото 10
Продаж 2-к квартири Анатолія Петрицького 17 / Анатолия Петрицкого 17 - фото 11
Продаж 2-к квартири Анатолія Петрицького 17 / Анатолия Петрицкого 17 - фото 12
Продаж 2-к квартири Анатолія Петрицького 17 / Анатолия Петрицкого 17 - фото 13
Продаж 2-к квартири Анатолія Петрицького 17 / Анатолия Петрицкого 17 - фото 14
Продаж 2-к квартири Анатолія Петрицького 17 / Анатолия Петрицкого 17 - фото 15
Продаж 2-к квартири Анатолія Петрицького 17 / Анатолия Петрицкого 17 - фото 16
Продаж 2-к квартири Анатолія Петрицького 17 / Анатолия Петрицкого 17 - фото 17
Продаж 2-к квартири Анатолія Петрицького 17 / Анатолия Петрицкого 17 - фото 18
Продаж 2-к квартири Анатолія Петрицького 17 / Анатолия Петрицкого 17 - фото 19
Продаж 2-к квартири Анатолія Петрицького 17 / Анатолия Петрицкого 17 - фото 20

Продаж 2-к квартири Анатолія Петрицького 17 / Анатолия Петрицкого 17

Киев, Святошинский

Пожаловаться
167 900 $
2 099 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5012038
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 80 м2
  • Площадь кухни 16 м2
  • Этаж 15 
  • Этажность 16 
Описание
ТЕРМІНОВО! Продаж 2-кімнатної квартири, 80 м², ЖК “Відпочинок”
вул. Анатолія Петрицького, 17

Пропонується до продажу простора та сучасна 2-кімнатна квартира у закритому житловому комплексі комфорт-класу ЖК “Відпочинок”, розташованому в лісовій зоні.

Основні характеристики:

Загальна площа: 80 м²
Кухня: 18 м²
Поверх: 15 з 16
Будинок: монолітно-каркасний, 2016 року
Кількість кімнат: 2
Два санвузли
Гардеробна кімната

Переваги квартири:

Авторський ремонт з якісних матеріалів
Повністю укомплектована меблями та технікою (Electrolux, Bosch, Siemens)
Кухня з дерев’яними фасадами та надійною фурнітурою
Встановлено три кондиціонери
Система підігріву підлоги
Лоджія переобладнана під зону відпочинку
Гарний краєвид з вікон

Про житловий комплекс:

Закрита територія площею 11 га з цілодобовою охороною
Розташування серед соснового лісу
Дитячі майданчики, магазини, зони відпочинку
Достатня кількість паркомісць
Автономне живлення та опалення
Облаштоване укриття

До метро Святошино — 15 хвилин.#ID 9820. Ваш особистий менеджер Монастирло Сергій . Переходь до каталогу - perfectteam.ua/apartments/. Зв`язок по телефону 09******14 ПОСЕРЕДНИКАМ НЕ ТУРБУВАТИ!
Обратная связь
perfectteam.ua
офлайн