1  / 10
Продаж 2-к квартири 80м2 з панорамним видом у ЖК Камертон у центрі Києва - фото 1
Продаж 2-к квартири 80м2 з панорамним видом у ЖК Камертон у центрі Києва - фото 2
Продаж 2-к квартири 80м2 з панорамним видом у ЖК Камертон у центрі Києва - фото 3
Продаж 2-к квартири 80м2 з панорамним видом у ЖК Камертон у центрі Києва - фото 4
Продаж 2-к квартири 80м2 з панорамним видом у ЖК Камертон у центрі Києва - фото 5
Продаж 2-к квартири 80м2 з панорамним видом у ЖК Камертон у центрі Києва - фото 6
Продаж 2-к квартири 80м2 з панорамним видом у ЖК Камертон у центрі Києва - фото 7
Продаж 2-к квартири 80м2 з панорамним видом у ЖК Камертон у центрі Києва - фото 8
Продаж 2-к квартири 80м2 з панорамним видом у ЖК Камертон у центрі Києва - фото 9
Продаж 2-к квартири 80м2 з панорамним видом у ЖК Камертон у центрі Києва - фото 10

Продаж 2-к квартири 80м2 з панорамним видом у ЖК Камертон у центрі Києва

Киев, Шевченковский

Пожаловаться
173 020 $
2 176 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5010652
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 79.5 м2
  • Площадь кухни 22.2 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 23 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
Описание
#36418
Пропонується до продажу стильна квартира у сучасному житловому комплексі бізнес-класу ЖК Камертон, розташованому в тихому центрі столиці — вул. Річкова, 4, Шевченківський район. Це ідеальне поєднання локації, простору та можливості створити інтер’єр своєї мрії з нуля.

Основні характеристики об’єкта:
- Загальна площа — 79,2 м²
- Поверх — 10 із 23
- Кількість кімнат — 2
- Простора кухня-студія
- 2 санвузли
- Висота стелі — 3 м

Планування та простір:
Квартира має універсальне та функціональне планування:
- 2 окремі кімнати
- Велика кухня-вітальня
- Можливість реалізації індивідуального дизайну
- Панорамні вікна з гарним видом на місто
Ідеальний варіант як для особистого проживання, так і під інвестицію

Переваги житлового комплексу:
ЖК Камертон — це сучасний будинок бізнес-класу з високим рівнем комфорту: Закрита територія, Підземний паркінг з доступом до ліфтів, Презентабельне лобі з ресепшн та лаунж-зоною, Зона відпочинку з каміном, Колясочна кімната, Лапомийка для домашніх улюбленців
Будинок зведений за монолітно-каркасною технологією з якісних матеріалів — надійність та довговічність

Локація:
Тихий центр Києва з максимальною інфраструктурою
У пішій доступності:
• Павлівський сквер