1  / 15
Продаж 2-к квартири 77м., можна під ОФІС Печерськ, П.Болбочана, 4 - фото 1
Продаж 2-к квартири 77м., можна під ОФІС Печерськ, П.Болбочана, 4 - фото 2
Продаж 2-к квартири 77м., можна під ОФІС Печерськ, П.Болбочана, 4 - фото 3
Продаж 2-к квартири 77м., можна під ОФІС Печерськ, П.Болбочана, 4 - фото 4
Продаж 2-к квартири 77м., можна під ОФІС Печерськ, П.Болбочана, 4 - фото 5
Продаж 2-к квартири 77м., можна під ОФІС Печерськ, П.Болбочана, 4 - фото 6
Продаж 2-к квартири 77м., можна під ОФІС Печерськ, П.Болбочана, 4 - фото 7
Продаж 2-к квартири 77м., можна під ОФІС Печерськ, П.Болбочана, 4 - фото 8
Продаж 2-к квартири 77м., можна під ОФІС Печерськ, П.Болбочана, 4 - фото 9
Продаж 2-к квартири 77м., можна під ОФІС Печерськ, П.Болбочана, 4 - фото 10
Продаж 2-к квартири 77м., можна під ОФІС Печерськ, П.Болбочана, 4 - фото 11
Продаж 2-к квартири 77м., можна під ОФІС Печерськ, П.Болбочана, 4 - фото 12
Продаж 2-к квартири 77м., можна під ОФІС Печерськ, П.Болбочана, 4 - фото 13
Продаж 2-к квартири 77м., можна під ОФІС Печерськ, П.Болбочана, 4 - фото 14
Продаж 2-к квартири 77м., можна під ОФІС Печерськ, П.Болбочана, 4 - фото 15

Продаж 2-к квартири 77м., можна під ОФІС Печерськ, П.Болбочана, 4

Киев, Печерский

Пожаловаться
120 000 $
1 558 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4897056
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 77 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Пропонується на продаж велика, простора 2-кімнатна квартира на першому поверсі в затишному місці, дуже тепла та світла. Загальна площа квартири 77 м2. Кімнати окремі. Можна використовувати під офіс.
Дуже потужна інфраструктура району. Магазини, супермаркети, дитячі садочки, школи.
Поруч ст. Метро "Печерська".
Дореволюційний будинок, стіни з цегли. Висота стелі Н=3.90м, відмінний стан, під'їзди охайні. Поруч Національний Ботанічний сад ім. М. Гришка, басейн "Юність", "Самогон Бар", "Чайхона Базар", магазини.
Q-8711
Обратная связь
Анна
офлайн