Без комиссии
1  / 20
Продаж 2-к квартири 66 м2 ЖК Lalaland вул Берковецька 6 Б без комісії - фото 1
Продаж 2-к квартири 66 м2 ЖК Lalaland вул Берковецька 6 Б без комісії - фото 2
Продаж 2-к квартири 66 м2 ЖК Lalaland вул Берковецька 6 Б без комісії - фото 3
Продаж 2-к квартири 66 м2 ЖК Lalaland вул Берковецька 6 Б без комісії - фото 4
Продаж 2-к квартири 66 м2 ЖК Lalaland вул Берковецька 6 Б без комісії - фото 5
Продаж 2-к квартири 66 м2 ЖК Lalaland вул Берковецька 6 Б без комісії - фото 6
Продаж 2-к квартири 66 м2 ЖК Lalaland вул Берковецька 6 Б без комісії - фото 7
Продаж 2-к квартири 66 м2 ЖК Lalaland вул Берковецька 6 Б без комісії - фото 8
Продаж 2-к квартири 66 м2 ЖК Lalaland вул Берковецька 6 Б без комісії - фото 9
Продаж 2-к квартири 66 м2 ЖК Lalaland вул Берковецька 6 Б без комісії - фото 10
Продаж 2-к квартири 66 м2 ЖК Lalaland вул Берковецька 6 Б без комісії - фото 11
Продаж 2-к квартири 66 м2 ЖК Lalaland вул Берковецька 6 Б без комісії - фото 12
Продаж 2-к квартири 66 м2 ЖК Lalaland вул Берковецька 6 Б без комісії - фото 13
Продаж 2-к квартири 66 м2 ЖК Lalaland вул Берковецька 6 Б без комісії - фото 14
Продаж 2-к квартири 66 м2 ЖК Lalaland вул Берковецька 6 Б без комісії - фото 15
Продаж 2-к квартири 66 м2 ЖК Lalaland вул Берковецька 6 Б без комісії - фото 16
Продаж 2-к квартири 66 м2 ЖК Lalaland вул Берковецька 6 Б без комісії - фото 17
Продаж 2-к квартири 66 м2 ЖК Lalaland вул Берковецька 6 Б без комісії - фото 18
Продаж 2-к квартири 66 м2 ЖК Lalaland вул Берковецька 6 Б без комісії - фото 19
Продаж 2-к квартири 66 м2 ЖК Lalaland вул Берковецька 6 Б без комісії - фото 20

Продаж 2-к квартири 66 м2 ЖК Lalaland вул Берковецька 6 Б без комісії

Киев, Святошинский

Пожаловаться
69 500 $
1 056 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 3 апреля 2026, ID: 4903813
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 65.82 м2
  • Площадь кухни 16.95 м2
  • Этаж
  • Этажность 12 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається 2-к квартира в ЖК Lalaland
вул. Берковецька 6Б, Святошинський район

Ціна: 69 500 $

Поверх: 9 / 12
Загальна площа: 65.82 м²
Площа кухні: 16.95 м²
Кількість кімнат: 2
Планування: роздільне
Санвузол: суміжний
Тип будинку: житловий фонд від 2021 р.
Стан квартири: після будівельників
Тип угоди: від забудовника
Можливий продаж по програмі єОселя

Квартира розташована у сучасному житловому комплексі закритого типу, в середині будинку.
Територія під відеоспостереженням та охороною, є дитячі майданчики.

Зручне розташування: поруч ТРЦ Lavina, Ашан, Епіцентр, Novus,
кінотеатр Multiplex та парк розваг Galaxy.
До метро Академмістечко — близько 10 хвилин транспортом.

Розвинена інфраструктура: магазини, аптеки, кафе, зупинки транспорту.
Поряд ліс та зелені зони для відпочинку.
Одна кімната виходить у двір, інша — на вулицю.
Є відео квартири.

Телефонуйте, щоб дізнатися деталі та домовитися про перегляд.
Обратная связь
Олена
офлайн