Без комиссии
1  / 17
Продаж 2 к. квартири 60 м2 Ходосівка ЖК Властна Мануфактура Alfresco - фото 1
Продаж 2 к. квартири 60 м2 Ходосівка ЖК Властна Мануфактура Alfresco - фото 2
Продаж 2 к. квартири 60 м2 Ходосівка ЖК Властна Мануфактура Alfresco - фото 3
Продаж 2 к. квартири 60 м2 Ходосівка ЖК Властна Мануфактура Alfresco - фото 4
Продаж 2 к. квартири 60 м2 Ходосівка ЖК Властна Мануфактура Alfresco - фото 5
Продаж 2 к. квартири 60 м2 Ходосівка ЖК Властна Мануфактура Alfresco - фото 6
Продаж 2 к. квартири 60 м2 Ходосівка ЖК Властна Мануфактура Alfresco - фото 7
Продаж 2 к. квартири 60 м2 Ходосівка ЖК Властна Мануфактура Alfresco - фото 8
Продаж 2 к. квартири 60 м2 Ходосівка ЖК Властна Мануфактура Alfresco - фото 9
Продаж 2 к. квартири 60 м2 Ходосівка ЖК Властна Мануфактура Alfresco - фото 10
Продаж 2 к. квартири 60 м2 Ходосівка ЖК Властна Мануфактура Alfresco - фото 11
Продаж 2 к. квартири 60 м2 Ходосівка ЖК Властна Мануфактура Alfresco - фото 12
Продаж 2 к. квартири 60 м2 Ходосівка ЖК Властна Мануфактура Alfresco - фото 13
Продаж 2 к. квартири 60 м2 Ходосівка ЖК Властна Мануфактура Alfresco - фото 14
Продаж 2 к. квартири 60 м2 Ходосівка ЖК Властна Мануфактура Alfresco - фото 15
Продаж 2 к. квартири 60 м2 Ходосівка ЖК Властна Мануфактура Alfresco - фото 16
Продаж 2 к. квартири 60 м2 Ходосівка ЖК Властна Мануфактура Alfresco - фото 17

Продаж 2 к. квартири 60 м2 Ходосівка ЖК Властна Мануфактура Alfresco

Ходосовка

Пожаловаться
47 280 $
788 $ за м²
6 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 14 февраля 2026, ID: 4755067
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 60 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Комфорт Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Квартири від забудовника TIME DEVELOPMENT. Розтермінування до 2 років, від забудовника без %.

Продаж 2 кімнатних квартири 60 м2 котрі знаходиться на 2,3,7,8поверхах десяти поверхового будинку, вид на озера, сосновий ліс, Голосіівський заповідник.

Київська область, обухівський район, Новообухівська траса 4 км від Київа, село Ходосівка, Новий сучасний ЖК Власна Вулиця Леоніда Каденюка 18.

Будинок побудований у 2025 році, знаходиться на етапі введення в експлуатацію!!! У будинку є бомбосховище, ліфт.

Всі питання по телефону

Побудований:
-моноліт;
-червона цегла; стіна 40см;
-утеплення — мінеральна вата.

Комунікації:

-властна свердловина 200 м, артезіанська вода;
-світло на квартиру 8 кВт. прямі договора ( не комерційні тарифи )
-газ, встановлено, газовий 2 контурний котел, індивідуальне опалення;
-централізована каналізація.

У квартирі зроблено:
-частину штукатурки:
-стяжка під ламінат, або керамограніт;
-електрика;