1  / 20
Продаж 2-к квартири 51,3 м2 | вул. Сирецька 32 | Солом'янський район | Відео огляд - фото 1
Продаж 2-к квартири 51,3 м2 | вул. Сирецька 32 | Солом'янський район | Відео огляд - фото 2
Продаж 2-к квартири 51,3 м2 | вул. Сирецька 32 | Солом'янський район | Відео огляд - фото 3
Продаж 2-к квартири 51,3 м2 | вул. Сирецька 32 | Солом'янський район | Відео огляд - фото 4
Продаж 2-к квартири 51,3 м2 | вул. Сирецька 32 | Солом'янський район | Відео огляд - фото 5
Продаж 2-к квартири 51,3 м2 | вул. Сирецька 32 | Солом'янський район | Відео огляд - фото 6
Продаж 2-к квартири 51,3 м2 | вул. Сирецька 32 | Солом'янський район | Відео огляд - фото 7
Продаж 2-к квартири 51,3 м2 | вул. Сирецька 32 | Солом'янський район | Відео огляд - фото 8
Продаж 2-к квартири 51,3 м2 | вул. Сирецька 32 | Солом'янський район | Відео огляд - фото 9
Продаж 2-к квартири 51,3 м2 | вул. Сирецька 32 | Солом'янський район | Відео огляд - фото 10
Продаж 2-к квартири 51,3 м2 | вул. Сирецька 32 | Солом'янський район | Відео огляд - фото 11
Продаж 2-к квартири 51,3 м2 | вул. Сирецька 32 | Солом'янський район | Відео огляд - фото 12
Продаж 2-к квартири 51,3 м2 | вул. Сирецька 32 | Солом'янський район | Відео огляд - фото 13
Продаж 2-к квартири 51,3 м2 | вул. Сирецька 32 | Солом'янський район | Відео огляд - фото 14
Продаж 2-к квартири 51,3 м2 | вул. Сирецька 32 | Солом'янський район | Відео огляд - фото 15
Продаж 2-к квартири 51,3 м2 | вул. Сирецька 32 | Солом'янський район | Відео огляд - фото 16
Продаж 2-к квартири 51,3 м2 | вул. Сирецька 32 | Солом'янський район | Відео огляд - фото 17
Продаж 2-к квартири 51,3 м2 | вул. Сирецька 32 | Солом'янський район | Відео огляд - фото 18
Продаж 2-к квартири 51,3 м2 | вул. Сирецька 32 | Солом'янський район | Відео огляд - фото 19
Продаж 2-к квартири 51,3 м2 | вул. Сирецька 32 | Солом'янський район | Відео огляд - фото 20

Продаж 2-к квартири 51,3 м2 | вул. Сирецька 32 | Солом'янський район | Відео огляд

Киев, Соломенский

Пожаловаться
120 000 $
2 339 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 26 апреля 2026, ID: 4967150
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 51.3 м2
  • Площадь кухни 14.3 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Відео огляд квартири можна подивитися за посиланням: youtu.be/MSJOW0f2LKw

Пропонується до продажу затишна та світла 2-кімнатна квартира з ремонтом у Подільському районі, по вул. Сирецька.

Квартира розташована на комфортному 3-му поверсі 10-поверхового будинку (спецпроєкт, 2010 року). Загальна площа 51, 3 м². Вдале планування забезпечує максимум простору та функціональності для комфортного проживання.

Житло повністю укомплектоване меблями та побутовою технікою можна одразу заїжджати та жити без додаткових вкладень. У квартирі:
дві окремі повноцінні спальні з меблями
простора кухня з диваном
велика ванна кімната
висота стелі 2, 60 м

Централізоване опалення гарантує тепло та затишок у холодну пору року.

Будинок розташований у тихому та зеленому районі, що ідеально підходить як для сімейного життя, так і для інвестиції під оренду.

Розвинена інфраструктура:
поруч дитячий садок, школа та музична школа
у пішій доступності супермаркети, відділення Нової пошти