1  / 18
Продаж 2-к квартири 46 м2 | просп. Берестейський 7Б | Солом'янський  район | метро Вокзальна | Відео - фото 1
Продаж 2-к квартири 46 м2 | просп. Берестейський 7Б | Солом'янський  район | метро Вокзальна | Відео - фото 2
Продаж 2-к квартири 46 м2 | просп. Берестейський 7Б | Солом'янський  район | метро Вокзальна | Відео - фото 3
Продаж 2-к квартири 46 м2 | просп. Берестейський 7Б | Солом'янський  район | метро Вокзальна | Відео - фото 4
Продаж 2-к квартири 46 м2 | просп. Берестейський 7Б | Солом'янський  район | метро Вокзальна | Відео - фото 5
Продаж 2-к квартири 46 м2 | просп. Берестейський 7Б | Солом'янський  район | метро Вокзальна | Відео - фото 6
Продаж 2-к квартири 46 м2 | просп. Берестейський 7Б | Солом'янський  район | метро Вокзальна | Відео - фото 7
Продаж 2-к квартири 46 м2 | просп. Берестейський 7Б | Солом'янський  район | метро Вокзальна | Відео - фото 8
Продаж 2-к квартири 46 м2 | просп. Берестейський 7Б | Солом'янський  район | метро Вокзальна | Відео - фото 9
Продаж 2-к квартири 46 м2 | просп. Берестейський 7Б | Солом'янський  район | метро Вокзальна | Відео - фото 10
Продаж 2-к квартири 46 м2 | просп. Берестейський 7Б | Солом'янський  район | метро Вокзальна | Відео - фото 11
Продаж 2-к квартири 46 м2 | просп. Берестейський 7Б | Солом'янський  район | метро Вокзальна | Відео - фото 12
Продаж 2-к квартири 46 м2 | просп. Берестейський 7Б | Солом'янський  район | метро Вокзальна | Відео - фото 13
Продаж 2-к квартири 46 м2 | просп. Берестейський 7Б | Солом'янський  район | метро Вокзальна | Відео - фото 14
Продаж 2-к квартири 46 м2 | просп. Берестейський 7Б | Солом'янський  район | метро Вокзальна | Відео - фото 15
Продаж 2-к квартири 46 м2 | просп. Берестейський 7Б | Солом'янський  район | метро Вокзальна | Відео - фото 16
Продаж 2-к квартири 46 м2 | просп. Берестейський 7Б | Солом'янський  район | метро Вокзальна | Відео - фото 17
Продаж 2-к квартири 46 м2 | просп. Берестейський 7Б | Солом'янський  район | метро Вокзальна | Відео - фото 18

Продаж 2-к квартири 46 м2 | просп. Берестейський 7Б | Солом'янський район | метро Вокзальна | Відео

Киев, Соломенский

Пожаловаться
169 000 $
3 674 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5010957
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 46 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Хрущевка 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Відео огляд квартири можна подивитися за посиланням: youtu.be/ULHKOBdySmU

Пропонується до продажу сучасна та затишна 2-кімнатна квартира біля центру Києва, проспект Берестейський, 7Б. Розташована на 2 поверсі 5-поверхового цегляного кооперативного будинку з автономною котельнею. Будинок знаходиться на другій лінії від дороги тихо, зелено та комфортно для проживання.

Квартира після повного капітального ремонту усе нове, ніхто не проживав. Виконана у стилі неокласика з використанням якісних матеріалів. Простір продуманий до дрібниць для максимального комфорту.

Планування:
Формат студії простора кухня-вітальня та окрема спальня. Завдяки вікнам на схід і захід квартира наповнена природним світлом протягом усього дня.

Основні переваги:
Повністю замінені всі комунікації: електропроводка, сантехніка, каналізація
Виконана шумо- та гідроізоляція
Додаткова система вентиляції
Ідеально вирівняні поверхні
Тепла підлога (кухня, ванна, коридор, балкон)
Роздільний санвузол, нова сантехніка, бойлер 50 л