1  / 12
Продаж 2-к квартира метро Теремки вулиця Лятошинського - фото 1
Продаж 2-к квартира метро Теремки вулиця Лятошинського - фото 2
Продаж 2-к квартира метро Теремки вулиця Лятошинського - фото 3
Продаж 2-к квартира метро Теремки вулиця Лятошинського - фото 4
Продаж 2-к квартира метро Теремки вулиця Лятошинського - фото 5
Продаж 2-к квартира метро Теремки вулиця Лятошинського - фото 6
Продаж 2-к квартира метро Теремки вулиця Лятошинського - фото 7
Продаж 2-к квартира метро Теремки вулиця Лятошинського - фото 8
Продаж 2-к квартира метро Теремки вулиця Лятошинського - фото 9
Продаж 2-к квартира метро Теремки вулиця Лятошинського - фото 10
Продаж 2-к квартира метро Теремки вулиця Лятошинського - фото 11
Продаж 2-к квартира метро Теремки вулиця Лятошинського - фото 12

Продаж 2-к квартира метро Теремки вулиця Лятошинського

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
56 000 $
986 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5007241
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 56.8 м2
  • Площадь кухни 8.4 м2
  • Этаж
  • Этажность 17 
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
Описание
ВИГІДНО!!! Найнижча пропозиція в Голосіївському районі!

Продаж 2-кімнатної квартири за адресою вул. Лятошинського, 18.

Квартира розташована на 7 поверсі.

Загальна площа — 56,8 м².

Зручне планування: дві окремі кімнати, кухня, роздільний санвузол та просторий коридор. Під'їзд в гарному стані, чистий.

Квартира у житловому стані з радянським ремонтом.

Правовстановлюючий документ: свідоцтво про право на спадщину.

Переваги локації:
• поруч один із найбільших торгово-розважальних центрів Києва — Respublika Park, а також Eva, АТБ, Велмаркет, ROSHEN, Галя Балувана, ресторан Gaga, піцерія, кав'ярні, зоомагазин, Нова Пошта;
• зручна транспортна розв’язка;
• 15 хвилин пішки до метро Теремки або Іподрому;
• поряд школи, садочки, супермаркети та вся необхідна інфраструктура.

Телефонуйте та записуйтесь на перегляд — квартира варта вашої уваги!

КОЛЛЕГАМ НЕ РЕКЛАМУВАТИ. Маю ексклюзивний договір.
СПІВПРАЦЮЮ.
Обратная связь
Наталія
офлайн