Без комиссии
1  / 9
ПРОДАЖ: 2-к квартира біля метро Святошин – Ідеальний варіант під інвестицію або власне житло! - фото 1
ПРОДАЖ: 2-к квартира біля метро Святошин – Ідеальний варіант під інвестицію або власне житло! - фото 2
ПРОДАЖ: 2-к квартира біля метро Святошин – Ідеальний варіант під інвестицію або власне житло! - фото 3
ПРОДАЖ: 2-к квартира біля метро Святошин – Ідеальний варіант під інвестицію або власне житло! - фото 4
ПРОДАЖ: 2-к квартира біля метро Святошин – Ідеальний варіант під інвестицію або власне житло! - фото 5
ПРОДАЖ: 2-к квартира біля метро Святошин – Ідеальний варіант під інвестицію або власне житло! - фото 6
ПРОДАЖ: 2-к квартира біля метро Святошин – Ідеальний варіант під інвестицію або власне житло! - фото 7
ПРОДАЖ: 2-к квартира біля метро Святошин – Ідеальний варіант під інвестицію або власне житло! - фото 8
ПРОДАЖ: 2-к квартира біля метро Святошин – Ідеальний варіант під інвестицію або власне житло! - фото 9

ПРОДАЖ: 2-к квартира біля метро Святошин – Ідеальний варіант під інвестицію або власне житло!

Киев, Святошинский

Пожаловаться
47 000 $
1 068 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5010052
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 44 м2
  • Площадь кухни 5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Сталинка 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Адреса: вул. Святошинська, 18.

Параметри:

Кількість кімнат: 2

Поверх: 3 / 3 (цегляний будинок)

Загальна площа: 44 м²

Стан: Повністю під ремонт («чисте полотно»

для ваших ідей)

Опис об’єкта:
Пропонується двокімнатна квартира у затишному та зеленому районі Києва. Розташування на останньому поверсі триповерхового будинку забезпечує відсутність сусідів зверху та тишу. Квартира потребує повного капітального ремонту, що дозволяє не переплачувати за чужі дизайнерські рішення, а створити простір повністю «під себе».
Переваги локації:
Метро: Станція «Святошин» — всього 5-7 хвилин пішки.
Транспорт: Зручна розв'язка, поруч зупинки громадського транспорту та залізнична станція.
Інфраструктура: У пішій доступності супермаркети (АТБ, Новус), ринок, школи, дитячі садки, поштові відділення та затишні сквери.

Юридична чистота:

Право власності: Спадщина.

Всі документи готові до угоди.

Відсутність зареєстрованих осіб.

Вартість: 47 000 $ (можливий торг)
Обратная связь
Alexander
офлайн