Без комиссии
1  / 11
Продаж 2-к кв. пл.47,65 кв.м ЖК Молодіжне містечко, вул Заповідна 1 - фото 1
Продаж 2-к кв. пл.47,65 кв.м ЖК Молодіжне містечко, вул Заповідна 1 - фото 2
Продаж 2-к кв. пл.47,65 кв.м ЖК Молодіжне містечко, вул Заповідна 1 - фото 3
Продаж 2-к кв. пл.47,65 кв.м ЖК Молодіжне містечко, вул Заповідна 1 - фото 4
Продаж 2-к кв. пл.47,65 кв.м ЖК Молодіжне містечко, вул Заповідна 1 - фото 5
Продаж 2-к кв. пл.47,65 кв.м ЖК Молодіжне містечко, вул Заповідна 1 - фото 6
Продаж 2-к кв. пл.47,65 кв.м ЖК Молодіжне містечко, вул Заповідна 1 - фото 7
Продаж 2-к кв. пл.47,65 кв.м ЖК Молодіжне містечко, вул Заповідна 1 - фото 8
Продаж 2-к кв. пл.47,65 кв.м ЖК Молодіжне містечко, вул Заповідна 1 - фото 9
Продаж 2-к кв. пл.47,65 кв.м ЖК Молодіжне містечко, вул Заповідна 1 - фото 10
Продаж 2-к кв. пл.47,65 кв.м ЖК Молодіжне містечко, вул Заповідна 1 - фото 11

Продаж 2-к кв. пл.47,65 кв.м ЖК Молодіжне містечко, вул Заповідна 1

Крюковщина

Пожаловаться
51 000 $
1 070 $ за м²
4 просмотра объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 26 сентября 2025, ID: 4317488
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 47.65 м2
  • Площадь кухни 11.55 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Парковочное место, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Электричество, Центральная канализация 
Описание
Продаж двокімнатної квартири площею 47,65 кв.м у ЖК «Молодіжне містечко» за адресою Заповідна 1, Крюківщина
Загальна площа-47,65 кв.м, житлова площа- 26,95 кв.м, площа кухні- 11,56 кв.м,
Поверх: 2 із 5
Стан квартири після будівельників, викона стяжка, розведена проводка, на стінах маячно-гіпсова штукатурка.
Опалення індивідуальне, двуконтурний котел.
Введення в експлуатацію- весна 2026 року.
Будинок: цегляний, утеплений, оздоблення фасада бараник.
ЖК закритого типу з розвиненою інфраструктурою.
Розташування: Крюківщина, ЖК «Молодіжне містечко» — поруч магазини, школи, дитсадки, озеро, ліс, зручне сполучення з Києвом.
Тип угоди перепоступка.

Телефонуйте, для більш детальної інформацїі та перегляду.
З повагою, Ольга
Обратная связь
Ольга 097 968 45 65
онлайн