1  / 15
Продаж 2-к  дворівневої квартири в ЖК Петрівський квартал - фото 1
Продаж 2-к  дворівневої квартири в ЖК Петрівський квартал - фото 2
Продаж 2-к  дворівневої квартири в ЖК Петрівський квартал - фото 3
Продаж 2-к  дворівневої квартири в ЖК Петрівський квартал - фото 4
Продаж 2-к  дворівневої квартири в ЖК Петрівський квартал - фото 5
Продаж 2-к  дворівневої квартири в ЖК Петрівський квартал - фото 6
Продаж 2-к  дворівневої квартири в ЖК Петрівський квартал - фото 7
Продаж 2-к  дворівневої квартири в ЖК Петрівський квартал - фото 8
Продаж 2-к  дворівневої квартири в ЖК Петрівський квартал - фото 9
Продаж 2-к  дворівневої квартири в ЖК Петрівський квартал - фото 10
Продаж 2-к  дворівневої квартири в ЖК Петрівський квартал - фото 11
Продаж 2-к  дворівневої квартири в ЖК Петрівський квартал - фото 12
Продаж 2-к  дворівневої квартири в ЖК Петрівський квартал - фото 13
Продаж 2-к  дворівневої квартири в ЖК Петрівський квартал - фото 14
Продаж 2-к  дворівневої квартири в ЖК Петрівський квартал - фото 15

Продаж 2-к дворівневої квартири в ЖК Петрівський квартал

Святопетровское

Пожаловаться
68 000 $
1 091 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 31 января 2026, ID: 4710157
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 62.3 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
Описание
Продаж 2-к дворівневої квартири в ЖК Петрівський квартал, с. Святопетрівське,
Вул. Б. Хмельницького 9Б

Площа 62,3м2
Поверх 4,5/5 (Без ліфту)

Повноцінна 2-к квартира, простора та світла. Вхід до квартири на 4 поверсі, де розташована прихожа та комора під сходами. Зроблений відео нагляд та вивід під альтернативне живлення. Квартира розташована на 5 поверсі. Індивідуальне газове опалення, два санвузли, балкон, лоджія на кухні, спальня з гардеробною, на сходах є дитячий захист.
Документам є 3 роки
Відео огляд!

Ціна 68 000$ + комісія + оформлення

(09**********21
(09**********46 Катерина
HAPPY HOME REALTY
Обратная связь
HAPPY HOME REALTY
офлайн