1  / 13
Продаж 1кімнатної квартири ЖК 4U, Академ 10 хв пішки,Новобіличі,44кв.м - фото 1
Продаж 1кімнатної квартири ЖК 4U, Академ 10 хв пішки,Новобіличі,44кв.м - фото 2
Продаж 1кімнатної квартири ЖК 4U, Академ 10 хв пішки,Новобіличі,44кв.м - фото 3
Продаж 1кімнатної квартири ЖК 4U, Академ 10 хв пішки,Новобіличі,44кв.м - фото 4
Продаж 1кімнатної квартири ЖК 4U, Академ 10 хв пішки,Новобіличі,44кв.м - фото 5
Продаж 1кімнатної квартири ЖК 4U, Академ 10 хв пішки,Новобіличі,44кв.м - фото 6
Продаж 1кімнатної квартири ЖК 4U, Академ 10 хв пішки,Новобіличі,44кв.м - фото 7
Продаж 1кімнатної квартири ЖК 4U, Академ 10 хв пішки,Новобіличі,44кв.м - фото 8
Продаж 1кімнатної квартири ЖК 4U, Академ 10 хв пішки,Новобіличі,44кв.м - фото 9
Продаж 1кімнатної квартири ЖК 4U, Академ 10 хв пішки,Новобіличі,44кв.м - фото 10
Продаж 1кімнатної квартири ЖК 4U, Академ 10 хв пішки,Новобіличі,44кв.м - фото 11
Продаж 1кімнатної квартири ЖК 4U, Академ 10 хв пішки,Новобіличі,44кв.м - фото 12
Продаж 1кімнатної квартири ЖК 4U, Академ 10 хв пішки,Новобіличі,44кв.м - фото 13

Продаж 1кімнатної квартири ЖК 4U, Академ 10 хв пішки,Новобіличі,44кв.м

Киев, Святошинский

Пожаловаться
57 000 $
1 295 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 3 апреля 2026, ID: 4903808
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 44 м2
  • Площадь кухни 16 м2
  • Этаж
  • Этажность 27 
  • Планировка Свободная планировка 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Панорамные окна, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 1 кімнатної квартири в ЖК 4U по вул. Генерала Наумова, 1б, Святошинський район до метро Академмістечко 10-15 хвилин

Секція №2 (продаж по перепоступці), перепоступку сплачуємо.

Поверх 4 з 25
Загальна площа: 43.7м2
Переваги:
- Вільне планування (є варіанти як зробити повноцінну євродвушку), надамо готове рішення.
- Панорамне вікно
- Комплекс із закритою територією, камерами відеоспостереження, ресепшеном
- Є закрита територія з дитячим та спортивним майданчиком, сучасним благоустроєм
- Розвинена інфраструктура поруч із будинком (є кафе, магазин SPAR, суші, ательє, Нова Пошта)
- Власна котельня на ЖК
- Невисокий поверх
- Вікна у внутрішній двір
- Генератор на будинок (працюють ліфти, освітлення між поверхами, є водопостачання та опалення)
Обратная связь
Анна
офлайн