1  / 19
Продаж 1кім квартири в с.Солонка - фото 1
Продаж 1кім квартири в с.Солонка - фото 2
Продаж 1кім квартири в с.Солонка - фото 3
Продаж 1кім квартири в с.Солонка - фото 4
Продаж 1кім квартири в с.Солонка - фото 5
Продаж 1кім квартири в с.Солонка - фото 6
Продаж 1кім квартири в с.Солонка - фото 7
Продаж 1кім квартири в с.Солонка - фото 8
Продаж 1кім квартири в с.Солонка - фото 9
Продаж 1кім квартири в с.Солонка - фото 10
Продаж 1кім квартири в с.Солонка - фото 11
Продаж 1кім квартири в с.Солонка - фото 12
Продаж 1кім квартири в с.Солонка - фото 13
Продаж 1кім квартири в с.Солонка - фото 14
Продаж 1кім квартири в с.Солонка - фото 15
Продаж 1кім квартири в с.Солонка - фото 16
Продаж 1кім квартири в с.Солонка - фото 17
Продаж 1кім квартири в с.Солонка - фото 18
Продаж 1кім квартири в с.Солонка - фото 19

Продаж 1кім квартири в с.Солонка

Солонка

Пожаловаться
35 000 $
1 273 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 мая 2026, ID: 5029396
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 27.5 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Вітаємо. Реальна пропозиція.

Продаж, однокімнатна квартира, с.Солонка, вул. Рубчака, новобудова (забудовник Карпатбуд)
Поверх 1/5.
Загальна площа 27.05 кв.м.
Площа кухні 8.95 кв.м.
Висота приміщень 2.70 м.
Опалення автономне - двоконтурний газовий котел.
Ремонт - після будівельників, як на фото.
Гостьовий паркінг.
Розвинута інфраструктура, хороша транспортна розв'язка, 17 хв. до історичного центру міста Львова на авто.

Ціна: 35 000$

Цікаво знати:
Найімовірнішою версією назви «Солонка» є походження від слова «сіль», тому що там ставали на відпочинок і торгували чумаки, що везли сіль з України до Європи.

Телефонуйте, з радістю надамо додаткову інформацію.
З повагою компанія LAGOM
Обратная связь
Марта
офлайн