Без комиссии
1  / 15
Продаж 1к  ЖК Комфорт Таун, Регенераторна 4, к2, Без комісії - фото 1
Продаж 1к  ЖК Комфорт Таун, Регенераторна 4, к2, Без комісії - фото 2
Продаж 1к  ЖК Комфорт Таун, Регенераторна 4, к2, Без комісії - фото 3
Продаж 1к  ЖК Комфорт Таун, Регенераторна 4, к2, Без комісії - фото 4
Продаж 1к  ЖК Комфорт Таун, Регенераторна 4, к2, Без комісії - фото 5
Продаж 1к  ЖК Комфорт Таун, Регенераторна 4, к2, Без комісії - фото 6
Продаж 1к  ЖК Комфорт Таун, Регенераторна 4, к2, Без комісії - фото 7
Продаж 1к  ЖК Комфорт Таун, Регенераторна 4, к2, Без комісії - фото 8
Продаж 1к  ЖК Комфорт Таун, Регенераторна 4, к2, Без комісії - фото 9
Продаж 1к  ЖК Комфорт Таун, Регенераторна 4, к2, Без комісії - фото 10
Продаж 1к  ЖК Комфорт Таун, Регенераторна 4, к2, Без комісії - фото 11
Продаж 1к  ЖК Комфорт Таун, Регенераторна 4, к2, Без комісії - фото 12
Продаж 1к  ЖК Комфорт Таун, Регенераторна 4, к2, Без комісії - фото 13
Продаж 1к  ЖК Комфорт Таун, Регенераторна 4, к2, Без комісії - фото 14
Продаж 1к  ЖК Комфорт Таун, Регенераторна 4, к2, Без комісії - фото 15

Продаж 1к ЖК Комфорт Таун, Регенераторна 4, к2, Без комісії

Киев, Днепровский

Пожаловаться
76 500 $
2 013 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4894362
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 38 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Кондиционер, Душевая кабина, Мебель на кухне, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Лифт 
Описание
Актуальна 1к квартира!
Дніпровський р-н,
ЖК Комфорт Таун, будинок комфорт класу, 2012р. побудови

ідеальний варіант як для житла так і для сдачі в оренду( високий попит в цьому ЖК)

вул. Регенераторна, 4, к.2
4/10 пов. буд.,
Загальна площа квартири 38/16/10, квартира з окремою кімнатою та кухнею, сан вузол з душовою кабіною та бойлером. З кухні виходить лоджія 4кв.м. На лоджії тепла підлога.
Квартира світла затишна, з великими вікнами, в квартирі зроблено ремонт, встановлена кутова кухня, меблі в кімнаті, скрізь склопакети, на підлозі плитка та ламінат, є кондиціонер.
Комфорт таун це "Місто в місті що складається з 25 будинків", Перевагою даного ЖК є закрита територія з цілодобовою охороною з відеонаглядом, спортзалом з басейном ( клуб Спортлайф), тенісним кортом, футбольним полем, кавярнями, супермаркетом, зони для прогулянок. Чудова інфраструктура.Поряд Дарницька
площа та гарна транспортна розв'язка в усіх напрямках
Квартира тепла, всередині будинку. Відсутні зареєстровані особи.
Фото актуальні та повністю відповідають квартирі.
Можливий показ у зручний час.
Досвідчений ріелтор, більше 20 років досвіду, працюю з іпотечними програмами,безпечне вирішення вашого житлового питання.
Запрошую на огляд квартири!
Обратная связь
Лилия
офлайн