1  / 7
Продаж 1к видової квартири ЖК Зарічний буд. 7 / м. Славутич - фото 1
Продаж 1к видової квартири ЖК Зарічний буд. 7 / м. Славутич - фото 2
Продаж 1к видової квартири ЖК Зарічний буд. 7 / м. Славутич - фото 3
Продаж 1к видової квартири ЖК Зарічний буд. 7 / м. Славутич - фото 4
Продаж 1к видової квартири ЖК Зарічний буд. 7 / м. Славутич - фото 5
Продаж 1к видової квартири ЖК Зарічний буд. 7 / м. Славутич - фото 6
Продаж 1к видової квартири ЖК Зарічний буд. 7 / м. Славутич - фото 7

Продаж 1к видової квартири ЖК Зарічний буд. 7 / м. Славутич

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
86 500 $
1 395 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5009842
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 62 м2
  • Площадь кухни 27 м2
  • Этаж 20 
  • Этажность 25 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Пропонується на продаж унікальна простора однокімнатна квартира в новому житловому комплексі "Зарічний".
7 будинок - це перша лінія берега Дніпра.
Загальна площа 62м2, знаходиться на 20 поверсі.
Панорамні вікна відкривають неймовірний вид на затоку та Дніпро.

Будинок планують ввести в експлуатацію в кінці 2026 року!
Продаж по переуступці

Планування квартири:
- 1 окрема спальня
- санвузол
- кухня-вітальня
- лоджія

Також продаються окремо паркомісця по 12.5м2 в ЖК Зарічний під 7-9 будинками за окрему плату.

Основною архітектурною особливістю «Зарічного» стала прибережна зона, яка буде перетворена в набережну з пляжем, місцями для відпочинку та прогулянок уздовж Дніпра.

У концепцію розвитку комплексу «Зарічний» входить чудова власна інфраструктура у вигляді магазинів, кафе, відділень банків, офісних приміщень, дитячого садка та фітнес-центру.
Від парадного входу до станції метро Славутич 5 хвилин пішою ходьбою.

Конструктивна схема будинку – монолітний залізобетонний каркас
Зовнішні та внутрішні стіни - керамічна цегла
Фасад – комбінований, високоякісна шпаклівка, алюмінієва фасадна система
Утеплення – мінеральна вата
Централізоване опалення (металеві плоскі радіатори)
Лічильники тепла, води, електроенергії
Вхідні протиударні, металеві вхідні двері
Вікна – панорамні тоновані профільні системи з енергозберігаючим склом типу Rehau Euro Design 70. Фурнітура з мікропровітрюванням.