1  / 18
Продаж 1К квартири ЖК «Новий Автограф», вулиця Романа Мстиславича 22А, Дніпровський район, Північно- - фото 1
Продаж 1К квартири ЖК «Новий Автограф», вулиця Романа Мстиславича 22А, Дніпровський район, Північно- - фото 2
Продаж 1К квартири ЖК «Новий Автограф», вулиця Романа Мстиславича 22А, Дніпровський район, Північно- - фото 3
Продаж 1К квартири ЖК «Новий Автограф», вулиця Романа Мстиславича 22А, Дніпровський район, Північно- - фото 4
Продаж 1К квартири ЖК «Новий Автограф», вулиця Романа Мстиславича 22А, Дніпровський район, Північно- - фото 5
Продаж 1К квартири ЖК «Новий Автограф», вулиця Романа Мстиславича 22А, Дніпровський район, Північно- - фото 6
Продаж 1К квартири ЖК «Новий Автограф», вулиця Романа Мстиславича 22А, Дніпровський район, Північно- - фото 7
Продаж 1К квартири ЖК «Новий Автограф», вулиця Романа Мстиславича 22А, Дніпровський район, Північно- - фото 8
Продаж 1К квартири ЖК «Новий Автограф», вулиця Романа Мстиславича 22А, Дніпровський район, Північно- - фото 9
Продаж 1К квартири ЖК «Новий Автограф», вулиця Романа Мстиславича 22А, Дніпровський район, Північно- - фото 10
Продаж 1К квартири ЖК «Новий Автограф», вулиця Романа Мстиславича 22А, Дніпровський район, Північно- - фото 11
Продаж 1К квартири ЖК «Новий Автограф», вулиця Романа Мстиславича 22А, Дніпровський район, Північно- - фото 12
Продаж 1К квартири ЖК «Новий Автограф», вулиця Романа Мстиславича 22А, Дніпровський район, Північно- - фото 13
Продаж 1К квартири ЖК «Новий Автограф», вулиця Романа Мстиславича 22А, Дніпровський район, Північно- - фото 14
Продаж 1К квартири ЖК «Новий Автограф», вулиця Романа Мстиславича 22А, Дніпровський район, Північно- - фото 15
Продаж 1К квартири ЖК «Новий Автограф», вулиця Романа Мстиславича 22А, Дніпровський район, Північно- - фото 16
Продаж 1К квартири ЖК «Новий Автограф», вулиця Романа Мстиславича 22А, Дніпровський район, Північно- - фото 17
Продаж 1К квартири ЖК «Новий Автограф», вулиця Романа Мстиславича 22А, Дніпровський район, Північно- - фото 18

Продаж 1К квартири ЖК «Новий Автограф», вулиця Романа Мстиславича 22А, Дніпровський район, Північно-

Киев, Днепровский

Пожаловаться
132 000 $
2 444 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 26 марта 2026, ID: 4876100
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 54 м2
  • Площадь кухни 16.2 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 26 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Тип стен Монолитный 
Описание
Продаж 1К квартири ЖК «Новий Автограф», вулиця Романа Мстиславича 22А, Дніпровський район, Північно-Броварський Масив, Дарниця, Лівий берег.

Загальна площа — 54 м², житлова — 25,60 м², кухня — 16,20 м². Квартира розташована на 10 поверсі 26-ти поверхового будинку №2.

Розглядаємо безготівковий розрахунок.

Ексклюзивний авторський проєкт із використанням преміальних матеріалів. Ця квартира чудово підійде як для молодої пари, так і для студента, а також стане ідеальним варіантом для інвестицій.

Житловий простір продуманий до дрібниць: простора кухня-вітальня з продуманим зонуванням, окрема затишна спальня, суміжний санвузол, передпокій та гардеробна зона. Квартира оснащена всією необхідною технікою; тепла підлога у санвузлі; панорамні вікна.

Екологічний район, поряд парк «Перемога», озера, лісопарк — ідеальне місце для відпочинку та прогулянок. До м. Дарниця – 15 хвилин пішки. Поруч знаходяться дитячі садки та школи.

В будинку автономне опалення. Встановлено генератори. Затишне лобі на першому поверсі. Підземний паркінг з ліфтом. Територія ЖК закрита «без авто». Охорона 24/7. Дитячі та спортивні майданчики, зони відпочинку.

Дзвоніть (або пишіть Viber/Telegram) для попереднього запису на перегляд.

Комісію сплачує покупець.
Право власності менше 3-х років, податки на покупця.

Ціна 132 000 у.о.
Марина, тел.: 063 392 35 35

Обратная связь
Марина Олександрівна