1  / 10
Продаж 1к квартири, 	ЖК Henesi House, вул. Нагірна, 18/16, Лук'янівка - фото 1
Продаж 1к квартири, 	ЖК Henesi House, вул. Нагірна, 18/16, Лук'янівка - фото 2
Продаж 1к квартири, 	ЖК Henesi House, вул. Нагірна, 18/16, Лук'янівка - фото 3
Продаж 1к квартири, 	ЖК Henesi House, вул. Нагірна, 18/16, Лук'янівка - фото 4
Продаж 1к квартири, 	ЖК Henesi House, вул. Нагірна, 18/16, Лук'янівка - фото 5
Продаж 1к квартири, 	ЖК Henesi House, вул. Нагірна, 18/16, Лук'янівка - фото 6
Продаж 1к квартири, 	ЖК Henesi House, вул. Нагірна, 18/16, Лук'янівка - фото 7
Продаж 1к квартири, 	ЖК Henesi House, вул. Нагірна, 18/16, Лук'янівка - фото 8
Продаж 1к квартири, 	ЖК Henesi House, вул. Нагірна, 18/16, Лук'янівка - фото 9
Продаж 1к квартири, 	ЖК Henesi House, вул. Нагірна, 18/16, Лук'янівка - фото 10

Продаж 1к квартири, ЖК Henesi House, вул. Нагірна, 18/16, Лук'янівка

Киев, Шевченковский

Пожаловаться
123 063 $
2 862 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 3 апреля 2026, ID: 4905001
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 43 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж
  • Этажность 25 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гостевой паркинг, Лифт, Автономный электрогенератор 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продажа 1к квартиры 43м2, ЖК Henesi House, ул. Нагорная, 18/16, Лукьяновка

#21934
Пропонується сучасна однокімнатна квартира з новим ремонтом у затишному районі міста.

Ідеально продумане планування, що забезпечує максимальний комфорт.
Ремонт виконань у сучасному стилі, з використанням якісних матеріалів.
Повний комплект техніки:
Холодильник, варильна поверхня, посудомийна машина, духовка з мікрохвильовою піччю, стирально-сушильна машина, бойлер, кондиціонер, 2 телевізори.

Біля будинку розташований просторий парк, ідеальний для прогулянок та відпочинку. Є паркувальний майданчик, поруч два великі супермаркети, що забезпечують комфортні умови для покупок. На даху є оглядовий майданчик з панорамним видом на місто.

Будинок оснащений автономним генератором, за рахунок чого ліфти працюють без відключення, відеонагляд 24/7.
Обратная связь
shevchenk.prodazha
офлайн
Похожие объявления
Продам 1к квартиру Запорізьке Шосе, 40 Гарний житловий стан Днепр 18
  • Однокомнатная
  • 39 м2
  • 15 / 16 эт.
36 500 $
Продам 1к квартиру Запорізьке Шосе, 40 у гарному житловому стані. Квартира знаходиться на 15 поверсі, будинок цегляний . Площа 39/19/8.1 м2. Санвузол суміщений. Велика засклена лоджія. Опалення централізоване. Залишаються всі меблі та техніка. Чистий під’їзд, 2 нових працюючих ліфта. Квартиру можна придбати по ваучеру, сертифікату, безготівково. Швидка угода. Документи готові. Торг!
Днепр, Шевченковский
Квартира на Французькому бульварі біля моря! Одесса 9
  • Двухкомнатная
  • 34.5 м2
  • 1 / 2 эт.
29 995 $
Пропоную до продажу приємну однокімнатну квартиру на Французькому бульварі у житловому стані. Самий курортний район міста підходить як для життя так і для ведення бізнесу. Це не просто квадратні метри, а спосіб життя біля моря у гарному, доглянутому районі з історією. Ближче до моря тільки пісок! За більш детальною інформацією телефонуйте організую показ!
Одесса, Приморский
Двокімнатна квартира в центрі Одеси біля скверу! Одесса 13
  • Двухкомнатная
  • 38 м2
  • 1 / 3 эт.
27 500 $
Пропоную до продажу двокімнатну квартиру біля скверу у центрі Одеси! Розташування цієї квартири дозволить Вам насолоджуватися пішими прогулянками та колоритом не тільки центральних одеських вулиць, а й знаменитого Привозу, центрального залізничного вокзалу та іншими визначними пам'ятками найкращого міста у світі! Будинок міцний, розташований усередині зачиненого двору. Дана пропозиція потребує не тільки сміливих дизайнерських рішень і чекає свого господаря, а ще ідеально підходить або під орендний бізнес, або під дворовий офіс! За більш детальною інформацією телефонуйте вже, організую оперативний перегляд!
Одесса, Приморский
офлайн
shevchenk.prodazha
На сайте с 16 апреля 2020