1  / 20
Продаж 1к квартири з ремонтом 45 м2 | Івана Виговського, 10С | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд - фото 1
Продаж 1к квартири з ремонтом 45 м2 | Івана Виговського, 10С | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд - фото 2
Продаж 1к квартири з ремонтом 45 м2 | Івана Виговського, 10С | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд - фото 3
Продаж 1к квартири з ремонтом 45 м2 | Івана Виговського, 10С | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд - фото 4
Продаж 1к квартири з ремонтом 45 м2 | Івана Виговського, 10С | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд - фото 5
Продаж 1к квартири з ремонтом 45 м2 | Івана Виговського, 10С | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд - фото 6
Продаж 1к квартири з ремонтом 45 м2 | Івана Виговського, 10С | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд - фото 7
Продаж 1к квартири з ремонтом 45 м2 | Івана Виговського, 10С | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд - фото 8
Продаж 1к квартири з ремонтом 45 м2 | Івана Виговського, 10С | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд - фото 9
Продаж 1к квартири з ремонтом 45 м2 | Івана Виговського, 10С | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд - фото 10
Продаж 1к квартири з ремонтом 45 м2 | Івана Виговського, 10С | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд - фото 11
Продаж 1к квартири з ремонтом 45 м2 | Івана Виговського, 10С | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд - фото 12
Продаж 1к квартири з ремонтом 45 м2 | Івана Виговського, 10С | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд - фото 13
Продаж 1к квартири з ремонтом 45 м2 | Івана Виговського, 10С | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд - фото 14
Продаж 1к квартири з ремонтом 45 м2 | Івана Виговського, 10С | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд - фото 15
Продаж 1к квартири з ремонтом 45 м2 | Івана Виговського, 10С | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд - фото 16
Продаж 1к квартири з ремонтом 45 м2 | Івана Виговського, 10С | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд - фото 17
Продаж 1к квартири з ремонтом 45 м2 | Івана Виговського, 10С | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд - фото 18
Продаж 1к квартири з ремонтом 45 м2 | Івана Виговського, 10С | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд - фото 19
Продаж 1к квартири з ремонтом 45 м2 | Івана Виговського, 10С | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд - фото 20

Продаж 1к квартири з ремонтом 45 м2 | Івана Виговського, 10С | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд

Киев, Подольский

Пожаловаться
123 000 $
2 733 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5010020
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 45 м2
  • Площадь кухни 12.1 м2
  • Этаж 13 
  • Этажность 24 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Охраняемая территория, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Відео огляд квартири можна подивитися за посиланням: youtu.be/8wxPF1XujkY

Пропонується стильна та функціональна 1-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі «Сирецькі сади».

Квартира створювалась для себе з увагою до деталей, якісними матеріалами та продуманими рішеннями. Ремонт виконаний в кінці 2025 року без економії на жодному етапі: від чорнових робіт до меблів і техніки.

Стан повністю готова до проживання. Можна заїжджати одразу без додаткових витрат.

Основні характеристики:
Площа: 45 м²
Раціональне та продумане планування
Якісний дизайнерський ремонт

Кімната:
Продумане зонування простору
Велике двоспальне ліжко Frankof з ортопедичним матрацом (виготовлене під замовлення)
Вбудована шафа на всю стіну з інтегрованим робочим місцем
Ніша під телевізор

Кухня:
Повністю укомплектована вбудована кухня
Техніка: холодильник, індукційна варильна поверхня, духова шафа, посудомийна машина, витяжка, мікрохвильова піч