1  / 12
Продаж 1к квартири на вул. І. Авраменко - фото 1
Продаж 1к квартири на вул. І. Авраменко - фото 2
Продаж 1к квартири на вул. І. Авраменко - фото 3
Продаж 1к квартири на вул. І. Авраменко - фото 4
Продаж 1к квартири на вул. І. Авраменко - фото 5
Продаж 1к квартири на вул. І. Авраменко - фото 6
Продаж 1к квартири на вул. І. Авраменко - фото 7
Продаж 1к квартири на вул. І. Авраменко - фото 8
Продаж 1к квартири на вул. І. Авраменко - фото 9
Продаж 1к квартири на вул. І. Авраменко - фото 10
Продаж 1к квартири на вул. І. Авраменко - фото 11
Продаж 1к квартири на вул. І. Авраменко - фото 12

Продаж 1к квартири на вул. І. Авраменко

Кривой Рог, Саксаганский

Пожаловаться
11 200 $
320 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4888121
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 35 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропоную Вам 1к квартиру в чудовому та перспективному районі Б. Вечірнього по вул. Івана Авраменка (мин. Корнійчука). Розташована на восьмому поверсі дев'ятиповерхового будинку.

Поруч знаходяться дитячі садки, школи, АШАН, Варус, АТБ, фітнес-клуби, кафе та ресторани у кроковій доступності, є парки для прогулянки із сім'єю! Відмінна транспортна розв'язка, поряд метро, ​​зупинки громадського транспорту.

Квартира світла, тепла та затишна із загальною площею 35 кв. м, житлова – 17 кв. м та кухня – 8 кв.м. Квартира не кутова! Є балкон.

У квартирі :
- замінено комунікації,
- замінені вікна та балконний блок (металопластиковий)
- кондиціонер,
- залишаються меблі на кухні,
- Є міжповерхова комора.

Також цей варіант підійде для подальшого бізнесу для оренди.

Не пропустіть свій шанс на придбання цієї чудової квартири! Зателефонуйте нам для деталей та організації перегляду!
Обратная связь
Анна
офлайн