1  / 13
Продаж 1к квартири, Дніпровська набережна 17к, ЖК Берег Дніпра - фото 1
Продаж 1к квартири, Дніпровська набережна 17к, ЖК Берег Дніпра - фото 2
Продаж 1к квартири, Дніпровська набережна 17к, ЖК Берег Дніпра - фото 3
Продаж 1к квартири, Дніпровська набережна 17к, ЖК Берег Дніпра - фото 4
Продаж 1к квартири, Дніпровська набережна 17к, ЖК Берег Дніпра - фото 5
Продаж 1к квартири, Дніпровська набережна 17к, ЖК Берег Дніпра - фото 6
Продаж 1к квартири, Дніпровська набережна 17к, ЖК Берег Дніпра - фото 7
Продаж 1к квартири, Дніпровська набережна 17к, ЖК Берег Дніпра - фото 8
Продаж 1к квартири, Дніпровська набережна 17к, ЖК Берег Дніпра - фото 9
Продаж 1к квартири, Дніпровська набережна 17к, ЖК Берег Дніпра - фото 10
Продаж 1к квартири, Дніпровська набережна 17к, ЖК Берег Дніпра - фото 11
Продаж 1к квартири, Дніпровська набережна 17к, ЖК Берег Дніпра - фото 12
Продаж 1к квартири, Дніпровська набережна 17к, ЖК Берег Дніпра - фото 13

Продаж 1к квартири, Дніпровська набережна 17к, ЖК Берег Дніпра

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
98 000 $
2 579 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5009986
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 38 м2
  • Площадь кухни 11 м2
  • Этаж 14 
  • Этажность 28 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Парковочное место, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
Описание
Видова, світла, простора квартира з якісним ремонтом , меблі техніка , зручне планування , ліфт на генераторі, закрита територія, паркінг, вид з вікна на Дніпро. У квартирі є підігрів підлоги, кондиціонер, пральна машина, душова кабіна, холодильник, посудомийна машина. Будинок побудований в 2024 році.
Безбар'єрність: паркувальні місця для осіб з інвалідністю. Гаряча вода - електричний бойлер. Інтернет оптоволоконний. Працює без світла - вода, опалення, інтернет, ліфт. Тип кухні - кухня-студія.
Обратная связь
Ірина
офлайн