1  / 15
Продаж 1к  квартири Академіка Заболотного 15б Голосіївський район - фото 1
Продаж 1к  квартири Академіка Заболотного 15б Голосіївський район - фото 2
Продаж 1к  квартири Академіка Заболотного 15б Голосіївський район - фото 3
Продаж 1к  квартири Академіка Заболотного 15б Голосіївський район - фото 4
Продаж 1к  квартири Академіка Заболотного 15б Голосіївський район - фото 5
Продаж 1к  квартири Академіка Заболотного 15б Голосіївський район - фото 6
Продаж 1к  квартири Академіка Заболотного 15б Голосіївський район - фото 7
Продаж 1к  квартири Академіка Заболотного 15б Голосіївський район - фото 8
Продаж 1к  квартири Академіка Заболотного 15б Голосіївський район - фото 9
Продаж 1к  квартири Академіка Заболотного 15б Голосіївський район - фото 10
Продаж 1к  квартири Академіка Заболотного 15б Голосіївський район - фото 11
Продаж 1к  квартири Академіка Заболотного 15б Голосіївський район - фото 12
Продаж 1к  квартири Академіка Заболотного 15б Голосіївський район - фото 13
Продаж 1к  квартири Академіка Заболотного 15б Голосіївський район - фото 14
Продаж 1к  квартири Академіка Заболотного 15б Голосіївський район - фото 15

Продаж 1к квартири Академіка Заболотного 15б Голосіївський район

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
95 000 $
1 696 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4898475
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 56 м2
  • Площадь кухни 18 м2
  • Этаж 21 
  • Этажность 25 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається стильна 1-кімнатна квартира з ремонтом та повною комплектацією технікою
ЖК «Теремки», вул. Академіка Заболотного, 15-Б
Поверх: 21 із 25
Площа:
Загальна — 56 м²
Житлова — 20 м²
Кухня-вітальня — 18 м²
Квартира з якісним сучасним ремонтом та продуманим плануванням. Повністю готова до проживання — укомплектована всією необхідною технікою та меблями.
Бойлер
2 кондиціонери
У квартирі є дві великі шафи для зберігання, у кімнаті — комод із дзеркалом.
Опалення від газової котельні
Встановлений генератор — забезпечує безперебійну подачу води та тепла
Поруч ліс — ідеально для прогулянок та відпочинку
Чудовий варіант як для життя, так і для інвестиції.
Телефонуйте для детальної інформації та перегляду!
Комісія АН BIG STREET - 5%
Обратная связь
Валерія Big Street
офлайн