1  / 20
Продаж 1к квартири 57 м² | вул. Глибочицька 73 | ЖК Podil Plaza  Residence | Шевченківський район |  - фото 1
Продаж 1к квартири 57 м² | вул. Глибочицька 73 | ЖК Podil Plaza  Residence | Шевченківський район |  - фото 2
Продаж 1к квартири 57 м² | вул. Глибочицька 73 | ЖК Podil Plaza  Residence | Шевченківський район |  - фото 3
Продаж 1к квартири 57 м² | вул. Глибочицька 73 | ЖК Podil Plaza  Residence | Шевченківський район |  - фото 4
Продаж 1к квартири 57 м² | вул. Глибочицька 73 | ЖК Podil Plaza  Residence | Шевченківський район |  - фото 5
Продаж 1к квартири 57 м² | вул. Глибочицька 73 | ЖК Podil Plaza  Residence | Шевченківський район |  - фото 6
Продаж 1к квартири 57 м² | вул. Глибочицька 73 | ЖК Podil Plaza  Residence | Шевченківський район |  - фото 7
Продаж 1к квартири 57 м² | вул. Глибочицька 73 | ЖК Podil Plaza  Residence | Шевченківський район |  - фото 8
Продаж 1к квартири 57 м² | вул. Глибочицька 73 | ЖК Podil Plaza  Residence | Шевченківський район |  - фото 9
Продаж 1к квартири 57 м² | вул. Глибочицька 73 | ЖК Podil Plaza  Residence | Шевченківський район |  - фото 10
Продаж 1к квартири 57 м² | вул. Глибочицька 73 | ЖК Podil Plaza  Residence | Шевченківський район |  - фото 11
Продаж 1к квартири 57 м² | вул. Глибочицька 73 | ЖК Podil Plaza  Residence | Шевченківський район |  - фото 12
Продаж 1к квартири 57 м² | вул. Глибочицька 73 | ЖК Podil Plaza  Residence | Шевченківський район |  - фото 13
Продаж 1к квартири 57 м² | вул. Глибочицька 73 | ЖК Podil Plaza  Residence | Шевченківський район |  - фото 14
Продаж 1к квартири 57 м² | вул. Глибочицька 73 | ЖК Podil Plaza  Residence | Шевченківський район |  - фото 15
Продаж 1к квартири 57 м² | вул. Глибочицька 73 | ЖК Podil Plaza  Residence | Шевченківський район |  - фото 16
Продаж 1к квартири 57 м² | вул. Глибочицька 73 | ЖК Podil Plaza  Residence | Шевченківський район |  - фото 17
Продаж 1к квартири 57 м² | вул. Глибочицька 73 | ЖК Podil Plaza  Residence | Шевченківський район |  - фото 18
Продаж 1к квартири 57 м² | вул. Глибочицька 73 | ЖК Podil Plaza  Residence | Шевченківський район |  - фото 19
Продаж 1к квартири 57 м² | вул. Глибочицька 73 | ЖК Podil Plaza  Residence | Шевченківський район |  - фото 20

Продаж 1к квартири 57 м² | вул. Глибочицька 73 | ЖК Podil Plaza Residence | Шевченківський район |

Киев, Шевченковский

Пожаловаться
180 000 $
3 158 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5010564
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 57 м2
  • Площадь кухни 23 м2
  • Этаж 20 
  • Этажность 23 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Видеонаблюдение, Консъерж, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Відео огляд квартири за посиланням: youtu.be/69QueO1-DL0

Пропонується до продажу стильна 1-кімнатна квартира з ремонтом у житловому комплексі бізнес-класу «Podil Plaza Residence», розташованому в історичному центрі Подолу.

Квартира знаходиться в 1 секції на 20 поверсі з 25. Із вікон відкривається видовий панорамний краєвид на Андріївську церкву.

Основні характеристики:
Загальна площа 57 м²
Житлова площа 23 м²
Формат простора кухня-студія

ЖК «Podil Plaza Residence» сучасний комплекс бізнес-класу, збудований за монолітно-каркасною технологією, що гарантує надійність та довговічність будівлі.

Переваги комплексу:
Закрита територія з охороною та контролем доступу
Власний внутрішній двір для мешканців
Розвинена інфраструктура прямо в будинку: торгово-офісні приміщення, кафе та ресторани, магазини, фітнес-клуб, SPA-комплекс
Підземний паркінг
Власна котельня

Локація:
Історичний центр Києва Поділ
До станції метро «Контрактова площа» 7 хвилин пішки