1  / 20
Продаж 1к квартири 56,5 кв. на вул. Липківського, 37 ЖК Династія - фото 1
Продаж 1к квартири 56,5 кв. на вул. Липківського, 37 ЖК Династія - фото 2
Продаж 1к квартири 56,5 кв. на вул. Липківського, 37 ЖК Династія - фото 3
Продаж 1к квартири 56,5 кв. на вул. Липківського, 37 ЖК Династія - фото 4
Продаж 1к квартири 56,5 кв. на вул. Липківського, 37 ЖК Династія - фото 5
Продаж 1к квартири 56,5 кв. на вул. Липківського, 37 ЖК Династія - фото 6
Продаж 1к квартири 56,5 кв. на вул. Липківського, 37 ЖК Династія - фото 7
Продаж 1к квартири 56,5 кв. на вул. Липківського, 37 ЖК Династія - фото 8
Продаж 1к квартири 56,5 кв. на вул. Липківського, 37 ЖК Династія - фото 9
Продаж 1к квартири 56,5 кв. на вул. Липківського, 37 ЖК Династія - фото 10
Продаж 1к квартири 56,5 кв. на вул. Липківського, 37 ЖК Династія - фото 11
Продаж 1к квартири 56,5 кв. на вул. Липківського, 37 ЖК Династія - фото 12
Продаж 1к квартири 56,5 кв. на вул. Липківського, 37 ЖК Династія - фото 13
Продаж 1к квартири 56,5 кв. на вул. Липківського, 37 ЖК Династія - фото 14
Продаж 1к квартири 56,5 кв. на вул. Липківського, 37 ЖК Династія - фото 15
Продаж 1к квартири 56,5 кв. на вул. Липківського, 37 ЖК Династія - фото 16
Продаж 1к квартири 56,5 кв. на вул. Липківського, 37 ЖК Династія - фото 17
Продаж 1к квартири 56,5 кв. на вул. Липківського, 37 ЖК Династія - фото 18
Продаж 1к квартири 56,5 кв. на вул. Липківського, 37 ЖК Династія - фото 19
Продаж 1к квартири 56,5 кв. на вул. Липківського, 37 ЖК Династія - фото 20

Продаж 1к квартири 56,5 кв. на вул. Липківського, 37 ЖК Династія

Киев, Соломенский

Пожаловаться
110 000 $
1 947 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 февраля 2026, ID: 4772308
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 56.5 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж 17 
  • Этажность 25 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Житловий будинок знаходиться за адресою вулиця Липківського, 37 в Солом'янському районі столиці.
Будинок 2018 року побудови, Введений в експлуатацію, квартира готова, будинок заселений та обжитий.

Площа квартири 56,5 кв.м, житлова – 15м2, площа кухні – 20м2.
Поверх 17/25.,

У квартирі наступне планування: кухня-студія, 1 спальня, гардеробна, 1 санвузол.
Квартира продається з побутовою технікою.

Квартира дуже тепла.
Висота стелі 2,7 м.

Будинок біля вулиці Липківського, вікна у двір.
Паркінг – біля будинку та під будинком.
У будинку гарне охайне парадне, 3 ліфти.
Поряд з будинком є дитячі та підліткові освітні заклади, медичні установи, музеї, банки і кінотеатри, кафе та ресторани, магазини, спорт клуби та фітнес-студії.

Мікрорайон має чудову транспортну розв’язку.
Недалеко від будинку проходить — проспект Повітряних Сил. Є можливість швидко дістатися до центральної частини міста, а також до станцій метро — «Олімпійська», «Вокзальна» та «Лук'янівська».

Ціна 110000$
Обратная связь
Владислав
офлайн