1  / 20
Продаж 1к квартири 50м2 з якісним ремонтом ЖК Французький квартал, Саперне Поле 14/55, Печерськ - фото 1
Продаж 1к квартири 50м2 з якісним ремонтом ЖК Французький квартал, Саперне Поле 14/55, Печерськ - фото 2
Продаж 1к квартири 50м2 з якісним ремонтом ЖК Французький квартал, Саперне Поле 14/55, Печерськ - фото 3
Продаж 1к квартири 50м2 з якісним ремонтом ЖК Французький квартал, Саперне Поле 14/55, Печерськ - фото 4
Продаж 1к квартири 50м2 з якісним ремонтом ЖК Французький квартал, Саперне Поле 14/55, Печерськ - фото 5
Продаж 1к квартири 50м2 з якісним ремонтом ЖК Французький квартал, Саперне Поле 14/55, Печерськ - фото 6
Продаж 1к квартири 50м2 з якісним ремонтом ЖК Французький квартал, Саперне Поле 14/55, Печерськ - фото 7
Продаж 1к квартири 50м2 з якісним ремонтом ЖК Французький квартал, Саперне Поле 14/55, Печерськ - фото 8
Продаж 1к квартири 50м2 з якісним ремонтом ЖК Французький квартал, Саперне Поле 14/55, Печерськ - фото 9
Продаж 1к квартири 50м2 з якісним ремонтом ЖК Французький квартал, Саперне Поле 14/55, Печерськ - фото 10
Продаж 1к квартири 50м2 з якісним ремонтом ЖК Французький квартал, Саперне Поле 14/55, Печерськ - фото 11
Продаж 1к квартири 50м2 з якісним ремонтом ЖК Французький квартал, Саперне Поле 14/55, Печерськ - фото 12
Продаж 1к квартири 50м2 з якісним ремонтом ЖК Французький квартал, Саперне Поле 14/55, Печерськ - фото 13
Продаж 1к квартири 50м2 з якісним ремонтом ЖК Французький квартал, Саперне Поле 14/55, Печерськ - фото 14
Продаж 1к квартири 50м2 з якісним ремонтом ЖК Французький квартал, Саперне Поле 14/55, Печерськ - фото 15
Продаж 1к квартири 50м2 з якісним ремонтом ЖК Французький квартал, Саперне Поле 14/55, Печерськ - фото 16
Продаж 1к квартири 50м2 з якісним ремонтом ЖК Французький квартал, Саперне Поле 14/55, Печерськ - фото 17
Продаж 1к квартири 50м2 з якісним ремонтом ЖК Французький квартал, Саперне Поле 14/55, Печерськ - фото 18
Продаж 1к квартири 50м2 з якісним ремонтом ЖК Французький квартал, Саперне Поле 14/55, Печерськ - фото 19
Продаж 1к квартири 50м2 з якісним ремонтом ЖК Французький квартал, Саперне Поле 14/55, Печерськ - фото 20

Продаж 1к квартири 50м2 з якісним ремонтом ЖК Французький квартал, Саперне Поле 14/55, Печерськ

Киев, Печерский

Пожаловаться
175 000 $
3 500 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5007447
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 50 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж 18 
  • Этажность 25 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
Описание
#33890 Стильна квартира в ЖК Французький квартал | Генератор | Дизайнерський ремонт
Адреса: вул. Саперне Поле, 14/55

Продається сучасна та затишна квартира в престижному ЖК Французький квартал.
Будинок обладнаний автономним генератором, що забезпечує безперебійну роботу ліфта, опалення та гарячого водопостачання незалежно від зовнішніх умов.

Квартира з дизайнерським ремонтом у сучасному стилі із використанням якісних матеріалів. В інтер’єрі гармонійно поєднані натуральні текстури, мармур та продумане освітлення. По всій квартирі встановлено систему теплої підлоги.
Функціональне планування:
- затишна спальня з панорамними вікнами
- простора кухня-вітальня
- окрема гардеробна кімната
- продумана до дрібниць ванна кімната.

Квартира повністю укомплектована технікою та меблями провідних брендів - готова до проживання без додаткових витрат.

Комплекс розташований у центрі ділового та активного життя міста. У пішій доступності - ресторани, кав’ярні, супермаркети, а також ТРЦ Ocean Plaza.
Станції метро Либідська та Палац Україна - близько 10 хвилин пішки.

Обравши цю квартиру Ви отримуєте:
- престижний ЖК
- якісний дизайнерський ремонт
- повну комплектацію
- автономність будинку
- високу інвестиційну привабливість