Без комиссии
1  / 11
Продаж 1к квартири - фото 1
Продаж 1к квартири - фото 2
Продаж 1к квартири - фото 3
Продаж 1к квартири - фото 4
Продаж 1к квартири - фото 5
Продаж 1к квартири - фото 6
Продаж 1к квартири - фото 7
Продаж 1к квартири - фото 8
Продаж 1к квартири - фото 9
Продаж 1к квартири - фото 10
Продаж 1к квартири - фото 11

Продаж 1к квартири

Винницкие Хутора

Пожаловаться
50 100 $
950 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 22 апреля 2026, ID: 4953467
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 52.74 м2
  • Площадь кухни 14.66 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається 1-кімнатна квартира в сучасній новобудові без ремонту з продуманим та зручним плануванням. Житло світле та комфортне, ідеально підходить як для проживання, так і для інвестиції.

Будинок підключений до центральних комунікацій, є газ та електропостачання. Територія облаштована для комфортного життя: сучасний дитячий майданчик, спортивна зона для активного відпочинку, а також передбачена вільна парковка для мешканців.

Чудове поєднання комфорту, безпеки та зручної інфраструктури.
Обратная связь
Тетяна Ан Флагман
офлайн