1  / 8
Продаж 1к квартири 46м2 в ЖК Seven Севен Осокорки Славутич Позняки - фото 1
Продаж 1к квартири 46м2 в ЖК Seven Севен Осокорки Славутич Позняки - фото 2
Продаж 1к квартири 46м2 в ЖК Seven Севен Осокорки Славутич Позняки - фото 3
Продаж 1к квартири 46м2 в ЖК Seven Севен Осокорки Славутич Позняки - фото 4
Продаж 1к квартири 46м2 в ЖК Seven Севен Осокорки Славутич Позняки - фото 5
Продаж 1к квартири 46м2 в ЖК Seven Севен Осокорки Славутич Позняки - фото 6
Продаж 1к квартири 46м2 в ЖК Seven Севен Осокорки Славутич Позняки - фото 7
Продаж 1к квартири 46м2 в ЖК Seven Севен Осокорки Славутич Позняки - фото 8

Продаж 1к квартири 46м2 в ЖК Seven Севен Осокорки Славутич Позняки

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
94 999 $
2 065 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4892638
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 46 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж 20 
  • Этажность 25 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт, Автономный электрогенератор 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Скважина, Электричество, Центральная канализация, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається чудова 1-кімнатна квартира комфорт-класу у новому ЖК "Севен" Seven, що знаходиться на вулиці Дніпровська Набережна 20-Б, в сучасній частині Києва, прямо на березі Дніпра.

Квартира розташована на 20/25 поверсі та має загальну площу 46м2. У будинку є генератор, що завжди працюють ліфти при відключеннях. Загальна площа – 46 кв.м. Квартира без ремонту після будівельників.

Розташування ЖК "Севен" також дуже зручне для транспорту. До станції метро "Осокорки" всього 3 хвилини пішки, що дає вам швидкий доступ до центру міста та інших районів Києва.

Телефонуйте !

Поруч розташовані ЖК Seven, Славутич, Зарічний, Русанівська Гавань, River Stone.
Обратная связь
Владислав
офлайн