Без комиссии
1  / 6
‼️ПРОДАЖ 1-ної квартири з терасою ‼️ - фото 1
‼️ПРОДАЖ 1-ної квартири з терасою ‼️ - фото 2
‼️ПРОДАЖ 1-ної квартири з терасою ‼️ - фото 3
‼️ПРОДАЖ 1-ної квартири з терасою ‼️ - фото 4
‼️ПРОДАЖ 1-ної квартири з терасою ‼️ - фото 5
‼️ПРОДАЖ 1-ної квартири з терасою ‼️ - фото 6

‼️ПРОДАЖ 1-ної квартири з терасою ‼️

Святопетровское

Пожаловаться
41 000 $
1 058 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 23 апреля 2026, ID: 4954543
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 38.75 м2
  • Площадь кухни 14 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Панорамные окна, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
НОВИНКА НА ПРОДАЖ

Київ, с. Святопетрівське
Затишна та стильна квартира, де кожен сантиметр продуманий для комфорту.

Переваги, які ловлять з першого погляду:
• Ідеальний 1-й поверх + власна тераса
• Площа квартири з терасою 38.75 м²
• Автономне газове опалення — економія та комфорт
• Окрема зона спальні
• Кухня вітальня
• БУДИНОК ЗДАНИЙ ТА ВЕДЕНО В ЕКСПЛУАТАЦІЮ

Вартість: 41 000

Ця квартира — чудовий варіант для проживання, оренди чи вигідної інвестиції у популярному передмісті Києва.
Обратная связь
Дмитро
офлайн