1  / 19
Продаж 1-но кімнатної квартири з ремонтом і меблями (Ужгородський рн) - фото 1
Продаж 1-но кімнатної квартири з ремонтом і меблями (Ужгородський рн) - фото 2
Продаж 1-но кімнатної квартири з ремонтом і меблями (Ужгородський рн) - фото 3
Продаж 1-но кімнатної квартири з ремонтом і меблями (Ужгородський рн) - фото 4
Продаж 1-но кімнатної квартири з ремонтом і меблями (Ужгородський рн) - фото 5
Продаж 1-но кімнатної квартири з ремонтом і меблями (Ужгородський рн) - фото 6
Продаж 1-но кімнатної квартири з ремонтом і меблями (Ужгородський рн) - фото 7
Продаж 1-но кімнатної квартири з ремонтом і меблями (Ужгородський рн) - фото 8
Продаж 1-но кімнатної квартири з ремонтом і меблями (Ужгородський рн) - фото 9
Продаж 1-но кімнатної квартири з ремонтом і меблями (Ужгородський рн) - фото 10
Продаж 1-но кімнатної квартири з ремонтом і меблями (Ужгородський рн) - фото 11
Продаж 1-но кімнатної квартири з ремонтом і меблями (Ужгородський рн) - фото 12
Продаж 1-но кімнатної квартири з ремонтом і меблями (Ужгородський рн) - фото 13
Продаж 1-но кімнатної квартири з ремонтом і меблями (Ужгородський рн) - фото 14
Продаж 1-но кімнатної квартири з ремонтом і меблями (Ужгородський рн) - фото 15
Продаж 1-но кімнатної квартири з ремонтом і меблями (Ужгородський рн) - фото 16
Продаж 1-но кімнатної квартири з ремонтом і меблями (Ужгородський рн) - фото 17
Продаж 1-но кімнатної квартири з ремонтом і меблями (Ужгородський рн) - фото 18
Продаж 1-но кімнатної квартири з ремонтом і меблями (Ужгородський рн) - фото 19

Продаж 1-но кімнатної квартири з ремонтом і меблями (Ужгородський рн)

Ужгород

Пожаловаться
65 000 $
1 633 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4890900
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 39.8 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Канализация септик, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 1-но кімн. квартири (Новобудова) Ужгородський р-н, Тарнівці, Вул. Велика Капушанська буд 139 А, - 5 км. від Ужгорода (Новий рн). 2- й поверх/2-х поверхового будинку. Загальна площа 39.8 кв.м. Житлова 19.2 кв.м. Кухня 11.9 кв.м. У будинку перший поверх – комерція. Квартира повністю відремонтована та укомплектована меблями та технікою. Все на фото, все залишається новим власникам. В квартирі зроблена водяна тепла підлога. По комунікаціям - подача води безкоштовна - скважина 75 м. Каналізація - септік. Запрошуємо на перегляд. Т. 06******30, Ольга.
Обратная связь
Ольга
офлайн