1  / 20
Продаж 1-но кімнатної квартири 35,5 вул. Шопена. - фото 1
Продаж 1-но кімнатної квартири 35,5 вул. Шопена. - фото 2
Продаж 1-но кімнатної квартири 35,5 вул. Шопена. - фото 3
Продаж 1-но кімнатної квартири 35,5 вул. Шопена. - фото 4
Продаж 1-но кімнатної квартири 35,5 вул. Шопена. - фото 5
Продаж 1-но кімнатної квартири 35,5 вул. Шопена. - фото 6
Продаж 1-но кімнатної квартири 35,5 вул. Шопена. - фото 7
Продаж 1-но кімнатної квартири 35,5 вул. Шопена. - фото 8
Продаж 1-но кімнатної квартири 35,5 вул. Шопена. - фото 9
Продаж 1-но кімнатної квартири 35,5 вул. Шопена. - фото 10
Продаж 1-но кімнатної квартири 35,5 вул. Шопена. - фото 11
Продаж 1-но кімнатної квартири 35,5 вул. Шопена. - фото 12
Продаж 1-но кімнатної квартири 35,5 вул. Шопена. - фото 13
Продаж 1-но кімнатної квартири 35,5 вул. Шопена. - фото 14
Продаж 1-но кімнатної квартири 35,5 вул. Шопена. - фото 15
Продаж 1-но кімнатної квартири 35,5 вул. Шопена. - фото 16
Продаж 1-но кімнатної квартири 35,5 вул. Шопена. - фото 17
Продаж 1-но кімнатної квартири 35,5 вул. Шопена. - фото 18
Продаж 1-но кімнатної квартири 35,5 вул. Шопена. - фото 19
Продаж 1-но кімнатної квартири 35,5 вул. Шопена. - фото 20

Продаж 1-но кімнатної квартири 35,5 вул. Шопена.

Ужгород

Пожаловаться
70 000 $
1 972 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4888934
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 35.5 м2
  • Площадь кухни 18.6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Гостевой паркинг 
Описание
Пропонується до продажу сучасна квартира площею 35,5 метрів квадратних з якісним дизайнерським ремонтом у світлих теплих тонах. Ідеальний варіант для комфортного проживання або інвестиції під оренду.

• Простора кухня-вітальня з обідньою зоною

• Вбудована кухня з якісною технікою

• Стильна ванна кімната з душовою зоною та тропічним душем

• Пральна машина вже встановлена

• Великоформатна плитка та підібрані фактури дерева створюють атмосферу затишку

• Великі вікна забезпечують багато природного світла

• Сучасне точкове освітлення

• По всій квартирі тепла підлога

• Два кондиціонери та два смарт телевізори

Електричне опалення — економне та автономне, ви самостійно регулюєте температуру та витрати.

Є вихід на фасаді будинку для зарядки електромобіля.

Код об'єкта: k129`395162`13. АН "Атланта".
Більше інформації та світлин за посиланням: https://www.atlanta.ua/uzhhorod/object/1komnatnye/395162
Обратная связь
АН 'Атланта'
офлайн