Без комиссии
1  / 9
Продаж 1-но кімнатна квартира вул. Незалежності, 5 - фото 1
Продаж 1-но кімнатна квартира вул. Незалежності, 5 - фото 2
Продаж 1-но кімнатна квартира вул. Незалежності, 5 - фото 3
Продаж 1-но кімнатна квартира вул. Незалежності, 5 - фото 4
Продаж 1-но кімнатна квартира вул. Незалежності, 5 - фото 5
Продаж 1-но кімнатна квартира вул. Незалежності, 5 - фото 6
Продаж 1-но кімнатна квартира вул. Незалежності, 5 - фото 7
Продаж 1-но кімнатна квартира вул. Незалежності, 5 - фото 8
Продаж 1-но кімнатна квартира вул. Незалежності, 5 - фото 9

Продаж 1-но кімнатна квартира вул. Незалежності, 5

Нежин

Пожаловаться
29 500 $
656 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4878383
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 45 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
У продажі – 3 нові, просторі 1-кімнатні квартири в новобудові
Новий рівень комфорту для вашого життя
м. Ніжин, вул. Незалежності
Квартири розташовані на 3-му та 5-му поверхах сучасного цегляного будинку 2026 року побудови.
Індивідуальне опалення – тепло та економія у будь-який сезон
Зручне та продумане планування.
В одній із квартир є велика лоджія – ідеальне місце для відпочинку
Встановлені лічильники на всі комунальні послуги
Перевага: можливість зробити ремонт повністю під свій стиль і дизайн
Зручна локація: поруч зупинка транспорту, супермаркет, школа та амбулаторія — все необхідне в пішій доступності

Показ у зручний для вас час
Телефонуйте: 077-875-88-88 — із задоволенням покажемо вашу майбутню квартиру!
Не втрачайте можливість придбати сучасне та комфортне житло!
Обратная связь
Агенція Нерухомості НЕЖАТИН
офлайн