1  / 18
Продаж 1-кв ЖК «Світанок» Головатого 71-А інд.газове опаленя Котел - фото 1
Продаж 1-кв ЖК «Світанок» Головатого 71-А інд.газове опаленя Котел - фото 2
Продаж 1-кв ЖК «Світанок» Головатого 71-А інд.газове опаленя Котел - фото 3
Продаж 1-кв ЖК «Світанок» Головатого 71-А інд.газове опаленя Котел - фото 4
Продаж 1-кв ЖК «Світанок» Головатого 71-А інд.газове опаленя Котел - фото 5
Продаж 1-кв ЖК «Світанок» Головатого 71-А інд.газове опаленя Котел - фото 6
Продаж 1-кв ЖК «Світанок» Головатого 71-А інд.газове опаленя Котел - фото 7
Продаж 1-кв ЖК «Світанок» Головатого 71-А інд.газове опаленя Котел - фото 8
Продаж 1-кв ЖК «Світанок» Головатого 71-А інд.газове опаленя Котел - фото 9
Продаж 1-кв ЖК «Світанок» Головатого 71-А інд.газове опаленя Котел - фото 10
Продаж 1-кв ЖК «Світанок» Головатого 71-А інд.газове опаленя Котел - фото 11
Продаж 1-кв ЖК «Світанок» Головатого 71-А інд.газове опаленя Котел - фото 12
Продаж 1-кв ЖК «Світанок» Головатого 71-А інд.газове опаленя Котел - фото 13
Продаж 1-кв ЖК «Світанок» Головатого 71-А інд.газове опаленя Котел - фото 14
Продаж 1-кв ЖК «Світанок» Головатого 71-А інд.газове опаленя Котел - фото 15
Продаж 1-кв ЖК «Світанок» Головатого 71-А інд.газове опаленя Котел - фото 16
Продаж 1-кв ЖК «Світанок» Головатого 71-А інд.газове опаленя Котел - фото 17
Продаж 1-кв ЖК «Світанок» Головатого 71-А інд.газове опаленя Котел - фото 18

Продаж 1-кв ЖК «Світанок» Головатого 71-А інд.газове опаленя Котел

Борисполь

Пожаловаться
38 500 $
875 $ за м²
3 просмотра объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 2 февраля 2026, ID: 4712934
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 44 м2
  • Площадь кухни 12.4 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Продаж 1-кв в Житловому Новому Комплексі ЖК « Світанок» 2022 року будинок по вулиці Головатого 71-А.

Після будівельників з індивідуальним газовим опаленням встановлений в квартирі двухконтурний газовий котел. Застелений балкон.
Загальна площа 44 кв. м
Кухня-12.4 кв, м з виходом на балкон
Кімната -16.7 кв. м
С/у - 4.2 кв. м
Коридор - 8.2 кв. м

Поверх-2/10-поверхового кирпічного утепленого Будинку .

Ключи на руках показуємо в любий зручний час для вас.

Ціна 38.500 у. од
Лариса
Обратная связь
0932229922
офлайн