1  / 16
Продаж 1 кв Закревського вул ЖК Милославичі - фото 1
Продаж 1 кв Закревського вул ЖК Милославичі - фото 2
Продаж 1 кв Закревського вул ЖК Милославичі - фото 3
Продаж 1 кв Закревського вул ЖК Милославичі - фото 4
Продаж 1 кв Закревського вул ЖК Милославичі - фото 5
Продаж 1 кв Закревського вул ЖК Милославичі - фото 6
Продаж 1 кв Закревського вул ЖК Милославичі - фото 7
Продаж 1 кв Закревського вул ЖК Милославичі - фото 8
Продаж 1 кв Закревського вул ЖК Милославичі - фото 9
Продаж 1 кв Закревського вул ЖК Милославичі - фото 10
Продаж 1 кв Закревського вул ЖК Милославичі - фото 11
Продаж 1 кв Закревського вул ЖК Милославичі - фото 12
Продаж 1 кв Закревського вул ЖК Милославичі - фото 13
Продаж 1 кв Закревського вул ЖК Милославичі - фото 14
Продаж 1 кв Закревського вул ЖК Милославичі - фото 15
Продаж 1 кв Закревського вул ЖК Милославичі - фото 16

Продаж 1 кв Закревського вул ЖК Милославичі

Киев, Деснянский

Пожаловаться
61 800 $
1 373 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 января 2026, ID: 4657002
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 45 м2
  • Площадь кухни 10.4 м2
  • Этаж
  • Этажность 25 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Гардероб, Консъерж, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Троєщина, ЖК Милославичі, вул.Закревського 95 В.
Простора світла ,45 м2 загальна площа, кухня 10,4м2.
Монолітний будинок комфорт класу.
Чудовий краєвид.
На підлозі плитка, лінолеум. Санвузол суміжний облицьований гарною плиткою.
Є гардеробна кімната. Індивідуальний Лічильник на опалення ( регулюється по бажанню).
Склопакети. Лоджія засклена.
Чотири ліфти. Консьєрж. Доглянуте парадне з гарним ремонтом.
В будинку магазини, аптека, клуб .
Поряд зона відпочинку, озеро!
Поруч зупинка транспорту, Фора, АТБ, ринок, кав'ярні.
Зручне розташування. Гарне сполучення.
Документам більше 3-х років.
Агенція, комісія 2,5%.
Закревського вул/Червоної Калини/Милославська.
ТОРГ доречний.
Обратная связь
риелтор
офлайн