1  / 19
Продаж 1 кк квартири преміум класу Євроремонт .Меблі Техніка - фото 1
Продаж 1 кк квартири преміум класу Євроремонт .Меблі Техніка - фото 2
Продаж 1 кк квартири преміум класу Євроремонт .Меблі Техніка - фото 3
Продаж 1 кк квартири преміум класу Євроремонт .Меблі Техніка - фото 4
Продаж 1 кк квартири преміум класу Євроремонт .Меблі Техніка - фото 5
Продаж 1 кк квартири преміум класу Євроремонт .Меблі Техніка - фото 6
Продаж 1 кк квартири преміум класу Євроремонт .Меблі Техніка - фото 7
Продаж 1 кк квартири преміум класу Євроремонт .Меблі Техніка - фото 8
Продаж 1 кк квартири преміум класу Євроремонт .Меблі Техніка - фото 9
Продаж 1 кк квартири преміум класу Євроремонт .Меблі Техніка - фото 10
Продаж 1 кк квартири преміум класу Євроремонт .Меблі Техніка - фото 11
Продаж 1 кк квартири преміум класу Євроремонт .Меблі Техніка - фото 12
Продаж 1 кк квартири преміум класу Євроремонт .Меблі Техніка - фото 13
Продаж 1 кк квартири преміум класу Євроремонт .Меблі Техніка - фото 14
Продаж 1 кк квартири преміум класу Євроремонт .Меблі Техніка - фото 15
Продаж 1 кк квартири преміум класу Євроремонт .Меблі Техніка - фото 16
Продаж 1 кк квартири преміум класу Євроремонт .Меблі Техніка - фото 17
Продаж 1 кк квартири преміум класу Євроремонт .Меблі Техніка - фото 18
Продаж 1 кк квартири преміум класу Євроремонт .Меблі Техніка - фото 19

Продаж 1 кк квартири преміум класу Євроремонт .Меблі Техніка

Винница

Пожаловаться
119 000 $
2 479 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4895086
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 48 м2
  • Площадь кухни 14 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 16 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Подогрев полов, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Сигнализация, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
ЖК «Лісопарковий»
Пропонується до продажу стильна 1-кімнатна квартира з приємним видом на місто.

У квартирі виконаний сучасний ремонт у світлих тонах, що створює відчуття простору, світла та затишку. Функціональне планування, продумане до дрібниць — комфортно як для власного проживання, так і для здачі в оренду.

Переваги комплексу та квартири:
Вдале розташування
Сучасний житловий комплекс
Закритий двір
Підземний паркінг
Аварійний генератор 100 кВт на будинок

Відмінна інвестиція
Ідеальний варіант під оренду
Обратная связь
Людмила
офлайн