1  / 8
Продаж 1 кімнатної ЖК U One - фото 1
Продаж 1 кімнатної ЖК U One - фото 2
Продаж 1 кімнатної ЖК U One - фото 3
Продаж 1 кімнатної ЖК U One - фото 4
Продаж 1 кімнатної ЖК U One - фото 5
Продаж 1 кімнатної ЖК U One - фото 6
Продаж 1 кімнатної ЖК U One - фото 7
Продаж 1 кімнатної ЖК U One - фото 8

Продаж 1 кімнатної ЖК U One

Волчинец

Пожаловаться
47 300 $
1 051 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4880113
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 45 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность 13 
  • Ремонт После строителей 
Описание
Ексклюзивна пропозиція – 1-к квартира у ЖК U One

Пропонується до продажу сучасна та затишна квартира з продуманим плануванням, ідеальна для життя або інвестицій.

Характеристики:
• Площа: 45 м²
• Поверх: 4/13, 1 секція
• Вигляд: у внутрішній двір – тихо та затишно
• Форма придбання: переуступка

Переваги:
• Сучасний житловий комплекс
• Зручне розташування та інфраструктура
• Ідеальна для власного проживання або здачі в оренду

Це чудовий варіант для тих, хто цінує комфорт і сучасний стиль життя у новобудові.
Обратная связь
Анастасія відділ продажу
офлайн