1  / 4
Продаж 1 кімнатної квартири / ЖК Еліт Парк 2 - фото 1
Продаж 1 кімнатної квартири / ЖК Еліт Парк 2 - фото 2
Продаж 1 кімнатної квартири / ЖК Еліт Парк 2 - фото 3
Продаж 1 кімнатної квартири / ЖК Еліт Парк 2 - фото 4

Продаж 1 кімнатної квартири / ЖК Еліт Парк 2

Ужгород

Пожаловаться
33 834 $
919 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5019305
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 36.83 м2
  • Площадь кухни 21.65 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
ЖК 'Elit Park' - це сучасний, маловисотний, мальовничий житловий комплекс у передмісті Ужгорода! Тут все зроблено для комфорту і нічого зайвого, ще ви зможете відволіктись від місцевої метушні.

На території:
Закритий та безпечний дитячий майданчик
Спортивний куточок для оздлровлення та активного відпочинку мешканців.
Великий відгороджений паркінг, який забезпечує кожного власника квартири парковочним місцем, а також стоянка для гостей!

Характеристика ЖК:
- 3х поверхова будівля
- газобетонні перегородки
- Чорнова штукатурка несучих цегляних стін
- тепла підлога (водяна)
- розведена вода та каналізація
- заведена електрика по квартирах 10 кВт
- каналізаційно-очисні споруди
- скважина
Обратная связь
Наталія АН MY RIELTOR
офлайн