Без комиссии
1  / 16
Продаж 1 кімнатної квартири з ремонтом. Держ. програми - ТАК - фото 1
Продаж 1 кімнатної квартири з ремонтом. Держ. програми - ТАК - фото 2
Продаж 1 кімнатної квартири з ремонтом. Держ. програми - ТАК - фото 3
Продаж 1 кімнатної квартири з ремонтом. Держ. програми - ТАК - фото 4
Продаж 1 кімнатної квартири з ремонтом. Держ. програми - ТАК - фото 5
Продаж 1 кімнатної квартири з ремонтом. Держ. програми - ТАК - фото 6
Продаж 1 кімнатної квартири з ремонтом. Держ. програми - ТАК - фото 7
Продаж 1 кімнатної квартири з ремонтом. Держ. програми - ТАК - фото 8
Продаж 1 кімнатної квартири з ремонтом. Держ. програми - ТАК - фото 9
Продаж 1 кімнатної квартири з ремонтом. Держ. програми - ТАК - фото 10
Продаж 1 кімнатної квартири з ремонтом. Держ. програми - ТАК - фото 11
Продаж 1 кімнатної квартири з ремонтом. Держ. програми - ТАК - фото 12
Продаж 1 кімнатної квартири з ремонтом. Держ. програми - ТАК - фото 13
Продаж 1 кімнатної квартири з ремонтом. Держ. програми - ТАК - фото 14
Продаж 1 кімнатної квартири з ремонтом. Держ. програми - ТАК - фото 15
Продаж 1 кімнатної квартири з ремонтом. Держ. програми - ТАК - фото 16

Продаж 1 кімнатної квартири з ремонтом. Держ. програми - ТАК

Буча

Пожаловаться
55 500 $
1 423 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 февраля 2026, ID: 4714855
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 39 м2
  • Площадь кухни 14.2 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Газоблок 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Скважина 
Описание
Продається затишна, світла 1-кімнатна квартира у доглянутому та комфортному житловому комплексі «Нова Буча» — чудовий варіант для проживання або інвестиції під оренду.

Загальна площа: 39 м²
Кухня: 14,2 м²
Житлова кімната: 15,2 м²
Поверх: 3/5

Про квартиру:
Якісний євроремонт, стан — «заходь та живи»
Індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел)

державний садок «Перлинка»
шкільний автобус забирає дітей прямо з комплексу

Зручна транспортна розв’язка:
поруч залізнична станція
кінцева зупинка маршруток до Києва

Переваги:
Квартира не потребує додаткових вкладень
Ідеально підходить для швидкого переїзду або здачі в оренду
Дзвоніть або пишіть — із задоволенням відповім на всі запитання та організую перегляд!
Обратная связь
Валерія Шиманська АН Kvartal Group
офлайн